Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Sólyom László...

Mit gondoltok Sólyom László aláírja a Holokauszt-tagadásról szóló törvénytervezet?

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan érzésem,hogy nem...ill.remélem,hogy nem,pedig én nem tagadom a Holokausztot (pedig Jobbikos vagyok:))
2010. febr. 23. 15:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Hogyne, az egész 21. század arról szólt, hogy nem gyilkoltak meg embereket hamis ideológiák alapján, mindig és mindenhol győzött az igazság, Sztalin meg meghalt hererákban húszévesen."


Tudod bizonyítani? Ha igen, akkor igazad van, ha nem, akkor hülye vagy. Így kéne a holokauszt tagadással is.

"-holokauszt nem vót

-No ezt te miből gondolod? Milyen bizonyítékaid vannak rá?"

ezzel szemben

"-holokauszt nem v..

-BÖRTÖNBE VELE!"

2010. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
2010. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Azt h ha van két tanu aki ráfogja egy emberre h holokauszt tagadó akkor azt ilyen címen lecsukhatják. Egyértelműen a Jobbiknak szól, hatástalanítani akarják őket, remélem nem sikerül. Meg úgy látom lesz még egy csomó Jobbikot korlátozó törvény,. meg olyan ami az ö védelmüket növeli, pl titkosítás. Gusztustalanok! Börtönbe velük! De ne a luxusbörtönbe!!
2010. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Azt h ha van két tanu aki ráfogja egy emberre h holokauszt tagadó akkor azt ilyen címen lecsukhatják."

Szerencsére nem. Ugyanis benne van a törvényben a "nagy nyilvánosság".

2010. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanom sajnos a magyar ember ilyen hülye - a saját rabságba veréséhez még tapsol is. Betanított korcskutyák. Ez azoknak a "magyaroknak" szól akik ezt a szenny-törvényt még védeni merik.
2010. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!