Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Sólyom László...

Mit gondoltok Sólyom László aláírja a Holokauszt-tagadásról szóló törvénytervezet?

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan érzésem,hogy nem...ill.remélem,hogy nem,pedig én nem tagadom a Holokausztot (pedig Jobbikos vagyok:))
2010. febr. 23. 15:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy nem fogja aláírni. :S Lassan azért is börtönbe csuknak, ha csak gondolok valamire?


Én nem tagadom a holokausztot, tudom, hogy volt. De könyörgöm, már tényleg a csapból is ez folyik, egy évben 25 holokauszt megemlékezés van. És ehhez képest van olyan ember Magyarországon, aki Rákosit élteti. Hát inkább az legyen büntetendő.

2010. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Nyugi,még nem lépett hatályba a törvény...


Utols: teljes mértékben egyet értek veled.

2010. febr. 23. 16:26
 13/35 anonim ***** válasza:
Nem 3-5 év, hanem csak 3 évig terjedő lenne a szabadságvesztés, ami a BTK egyéb szabályai alapján pénzbüntetéssel is kiváltható. Fogalmam sincs, hogy Sólyom aláírja-e. Ha tippelni kéne, azt mondanám nem, mert mindig a FIDESZ-nek játszik, és a FIDESZ se ért egyet ebben a formában az elfogadott törvénnyel.
2010. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

16:51:


Bocsi,akkor nem jól tudtam:P

2010. febr. 23. 16:56
 15/35 anonim ***** válasza:
47%

Összetett kérdés ez.

Pl, mi lenne, ha tagadnám Trianont? Vannak rá bizonyítékok, hogy megtörtént? Azt mondom, hamisítvány, összeesküvés, stb. Sok ember érzékenységét sérteném vele. Ugyanakkor, a szólásszabadság az szólásszabadság. Én örülnék neki, ha önkényuralmi rendszerek áldozatain nem nagyon viccelődnénk, és ehhez nem kellene törvény.

2010. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Az igazság megáll a saját lábán, nincs szüksége törvényei védelemre.


A holokauszt tagadást miért kell büntetni? Miért pont ezt a történelmi esemény? Miért csak és kizárólag ezt?

2010. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

17:28:


,,A holokauszt tagadást miért kell büntetni? Miért pont ezt a történelmi esemény? Miért csak és kizárólag ezt?"


Na ezaz...

2010. febr. 23. 17:29
 18/35 anonim ***** válasza:
33%

Az igazság megáll a saját lábán, nincs szüksége törvényei védelemre.


Hogyne, az egész 21. század arról szólt, hogy nem gyilkoltak meg embereket hamis ideológiák alapján, mindig és mindenhol győzött az igazság, Sztalin meg meghalt hererákban húszévesen.

2010. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
38%
elnézést, mellé nyomtam, huszadik. nem 21. E!
2010. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, kétesélyes a dolog, sajnos nincsenek benne bazsarózsák. :D
2010. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!