Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Sólyom László...

Mit gondoltok Sólyom László aláírja a Holokauszt-tagadásról szóló törvénytervezet?

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan érzésem,hogy nem...ill.remélem,hogy nem,pedig én nem tagadom a Holokausztot (pedig Jobbikos vagyok:))
2010. febr. 23. 15:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

"aki nagy nyilvánosság előtt a holokauszt áldozatának méltóságát azáltal sérti, hogy a holokauszt tényét tagadja, kétségbe vonja vagy jelentéktelen színben tünteti fel, bűntettet követ el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő".


kissé durva lenne, ha azért kapnál három évet, mert egyesek szerint nem tartod elég jelentősnek, vagy jelentéktelen színben tünteted fel.

2010. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

3 szó miatt börtön??


Nem volt holo.....


nem merem leirni

2010. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

15:28:


Elvileg még nem tiltott...éppen ezért érdekel,hogy mit gondoltok róla,hogy lesz-e a végül is ilyen törvény,vagy nem

2010. febr. 23. 15:29
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Nem látok Sólyom Laci fejébe hogyan vélekedik erről

de remélem nem fog életbe lépni a törvény

2. vagyok

2010. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Sólyom aggályosnak tart minden, a szólásszabadságot korlátozó intézkedést...épp ezért érdekes,hogy vajon most mit fog lépni...
2010. febr. 23. 15:34
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tagadhatom, nem támogathatom, akkor mégis mit tegyek?

Vajon büntethető-e lesz, ha én Magyrország holokausztjának tartom Trianont, és erre valaki azt mondja, hogy hülye vagyok? Ő ugyanis tagadja azt, amit én holokausztnak tartok. Vagy ha azt mondom, hogy az ártatlan Palesztin áldozatok száma erősen közelíti a holokauszt áldozatainak a számát, akkor büntethető leszek az igazam miatt, vagy csak antiszemita, mert elismerem, hogy a holokauszt során százezrek haltak meg?

2010. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

15:43:


Jókat mondasz...Egyébként szerintem az emberek többségének nem a Holokauszttal van baja,hanem azzal,hogy már lassan a csapból is csak ez folyik,mikor van épp elég, más bajunk...

2010. febr. 23. 15:53
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülyeség, de komolyan mondom, nem kell mindent átvenni a nyugati országoktól (ott sincs mindenhol ezért büntetés). Gondolom azért erőltetik ezt ennyire a parlamentben mert erősödik a Jobbik. De mi a fene köze van a jobbiknak a holokauszthoz?!

Amúgy a holokauszttagadás szabálysértés vagy bűncselekmény lesz?

2010. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Bűncselekmény, 3-5 évig terjedő börtönnel...
2010. febr. 23. 16:08
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjenek ám a p.... Pápua Új-Guineába! 5 évet kaphatok azért, ha azt mondom, hogy nincs holokauszt? (Remélem most nem fog IP cím alapján kutatni utánam az ÁVO)
2010. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!