Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Sólyom László...

Mit gondoltok Sólyom László aláírja a Holokauszt-tagadásról szóló törvénytervezet?

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan érzésem,hogy nem...ill.remélem,hogy nem,pedig én nem tagadom a Holokausztot (pedig Jobbikos vagyok:))
2010. febr. 23. 15:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
És aki nem tagadja a holokausztot, csak nem érdekli? Nekem mind1, hogy hány millió.
2010. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
52%

1751

Ezen hangosan felröhögtem. Igen, ma a köztársaság elnöke egy olyan férfi, akinek a legkevésbé a melegek, utánuk a megvert anyák, ezek után a magyarok a legfontosabbak, és a piramis tetején van minden, ami fotoszintetizál.

2010. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

"a holokauszt tényét tagadja, kétségbe vonja vagy jelentéktelen színben tünteti fel"


Nem tudom hogy lehet ilyen hülye törvényt hozni?! Mi számít jelentéktelen színben feltüntetésnek? Ha nem bőgök elég hangosan a holo emlékműsoron akkor már irány a börtön?

Vicces amit csinálnak a rohadt biboldói.

De sztem válthatnánk mi is taktikát nyugodtan. Ezentúl NE tagadjuk a holo-t, NE is tüntessük fel jelentéktelennek - ismerjük el, hogy volt, ismerjük el hogy nagyon jelentős volt - és várjuk a következőt!

2010. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Sólyom az jó arc, kicsit nyöszörgős egy ember, de nem fogja aláírni.
2010. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

18:02:


Én is így gondolom...remélem,igazunk lesz:)

2010. febr. 23. 18:04
 26/35 anonim ***** válasza:

a törvény szembemegy az alkotmánnyal. remélem nem megy át.

(szólásszabadság joga és a történelmi események vitatásáról is van ilyen cikkely az Alkotmányban)

2010. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ha én megkérdezem a történelemtanárom , hogy mi a véleménye róla és mik a bizonyítékok akkor én kétségbevonom? :(
2010. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Sólyom László nem fogja aláírni a Holokauszt-tagadásról szóló törvány, ugyanis teljes mértékben alkotmányellenes. Sólyom amúgy sem szereti a cionistákat és ezt az egész történészek által vitatott dokumentumokat, amire a cionisták felépítették a Holokauszt propagandát.

Üzlet már ez is.

Most a magyar MÁV-ot perlik, hogy fizessen a gazdag cionistáknak, mert vonatokkal deportálták a "szegény" zsidókat.

2010. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Na,azért abból reméljük nem lesz semmi...az lenne ám csak a világ röheje.

Bár,amilyen fasza,harcedzett külpolitikusaink vannak...

2010. febr. 23. 18:35
 30/35 anonim ***** válasza:
és ha Izraelben valaki tagadja 56-ot, az is börtönbüntetést fog kapni? ők tartanak márc 15-ét meg mindenféle magyar ünnepi megemlékezéseket? na majd ha fognak, akkor fog engem érdekelni a holokauszt...
2010. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!