Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a hozzáállásról?

Figyelt kérdés

Egy itteni topikló írta aki ugye nem gyűlölködő?


„” "A jobbik állítólag a magyar népből tevődött össze."

Hát ha ezek a magyar nép, akkor borzasztóan szégyellem magam. Bűnözők, szkinhedek, műveletlen tuskók a gárdában, üvöltöző, primitív zsidózás, cigányozás a gyűléseiken, gúnyolódás a szomszéd népeken, más vallásokon a szennylapjaikban, de ha valaki a szemükre veti, hogy rasszisták, akkor vagy sunyin hallgatnak, vagy felháborodnak. Igen, még ahhoz is gyávák, hogy beismerjék azt, amit mindenki lát. Nekik a demokrácia csak eszköz, hogy politikai szerephez jussanak, de közben nagy ívben tesznek mások demokratikus jogaira. Kedves kérdező, ha demokratának tartod magad, akkor százszor is gondold meg, hogy hiszel-e nekik.””

Ezekről az emberekről mondta mindezt: [link]


Csak nézzétek meg a sok Pécsi embert akikről ezeket a mocskolódásokat állítja a kommentelő.


2010. febr. 23. 10:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"egy fanatikus jobbik hívő zsidóbérencnek mer nevezni"


a jobbikosok zsidóznak-cigányoznak-kommunistáznak-szociznak

a fideszesek kommunistáznak-cigányoznak-zsidóznak-szociznak

az mszp-sek fasisztáznak-cigányoznak-néha zsidóznak


stb... ez még mindig nem jobbikos tulajdonság, hanem emberi.


minden amit a jobbik szimpatizánsok szemeire vettek, azok megfelelője megtalálható a többi pártban is.

2010. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
ez így oké! de a jobbiknál feltűnően sokszor hangzik ez el. nem mondanám ha nem így látnám tapasztalnám.
2010. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Szerinted nem okkal tiltakozik a társadalom az őket gazdaságilag és erkölcsileg lenyomorító zsidó és vele összefonódó elit ellen?"


Veletek jobbikosokkal az az egyik óriási gond, hogy az élet valóban létező problémáit nemzeti kérdéssé egyszerűsítitek, és ettől kezdve nem magával a problémával foglalkoztok, hanem keresitek a bűnbakokat, és azt hiszitek, hogy megtaláltátok, bizonyos népcsoportok "személyében". Ezért ha bűnözésről van szó, akkor nem a bűnüldözésre, a szigorúbb büntetésekre, hanem a cigányokra koncentráltok vagy ha a pénzügyi hitelezés visszásságait említjük, akkor máris elkezdtek zsidózni. Az élet viszont nem ilyen egyszerű, a hőbörgéseitekben pedig elveszik a lényeg.

2010. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
és a legnagyobb baj hogy a jobbik a magyar embert úgy próbálja beállítani mint valami szent és sérthetetlen lényt! pedig a magyarok valljuk be nem éppen erről híresek. ismerős az hogy külföldön magyar hang hallatán inkább nem szólalsz meg magyarul? ismerős az hogy a magyarok milyen szépen le tudtak régen is lopni mindent mindenről? ismerős az szép magyar jellem az irigység, és önző viselkedés? ezek miért felejtjük el és miért próbáljuk magunkat ária fajnak beállítani? a fejlődés utoljára akkor léphetnénk ha ezt mindent elfogadnánk, szembenéznénk vele, és megpróbálnánk változtatni, és gyerekeinek már más szellemi környezetben felnevelni.
2010. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

„” "A jobbik állítólag a magyar népből tevődött össze."

Hát ha ezek a magyar nép, akkor borzasztóan szégyellem magam. Bűnözők, szkinhedek, műveletlen tuskók a gárdában, üvöltöző, primitív zsidózás, cigányozás a gyűléseiken, gúnyolódás a szomszéd népeken, más vallásokon a szennylapjaikban, de ha valaki a szemükre veti, hogy rasszisták, akkor vagy sunyin hallgatnak, vagy felháborodnak. Igen, még ahhoz is gyávák, hogy beismerjék azt, amit mindenki lát. Nekik a demokrácia csak eszköz, hogy politikai szerephez jussanak, de közben nagy ívben tesznek mások demokratikus jogaira. Kedves kérdező, ha demokratának tartod magad, akkor százszor is gondold meg, hogy hiszel-e nekik.””

Mi a véleményem? Röviden: Teljesen egyetértek!

2010. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
15:30 köszi hogy összefoglaltad! ezek a nagymagyar 1000 éves szent lelkek, akik az igazság vándorai! pf. mert a magyar erről híres! persze vannak a jobbikba is normális emberek ezt nem mondom. de amit a cigány kérdéssel és zsidó kérdéssel művelnek az gyomorforgató és undorító! és nekem esik rosszul mikor eszembe jut egy cigány barátom aki többet ér emberileg BÁRMELYIK!! jobbikos vagy bohócgárdás embernél! ha nekem esik rosszul el tudom képzelni neki milyen lehet:( sajnálom hogy egy ilyen világban, ilyen országban kell élnem!
2010. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

15:45 Hidd el, a normális zsidó és cigány nem veszi magára azt, amikor a Jobbik pl. a cigánybűnözésről vagy a zsidólobbiról beszél. Honnan tudom ezt?


A barátom rokona egy nagyon okos zsidó, aki a Jobbikra szavaz, mert elege van a jeélenlegi helyzetből és a többi pártból.


A hétvégén a Jobbik lakossági fórumot tartott, a terem elején ültem és csak magam előtt meg tudtam számolni 4 cigányt, akik közül az egyik fekete nadrágot-fehér inget-fekete mellényt viselt. A második, akit kiszúrtam, a cigánybűnözésnél bólogatott, az erkölcstannál meg méginkább.


Nem akarok hülyeséget mondani, de azt hiszem Bükkszék az a falu, ahol a cigányság nagy része jobbikos. És nem azért, mert hülyeségeket hitettek el velük, hanem azért, mert ők a "normálisabb" fajtából valók és ők is rendet szeretnének ebben az országban és békében akarnak élni.


Az értelmes cigány meglátja, hogy a Jobbik nem ellene van, amikor azt mondja, hogy "cigánybűnözés", akkor neki nem kell rettegnie, mert ő nem bűnözik, hanem tisztességesen neveli a 2 gyerekét.

2010. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
15:45 - Te valamit nagyon félreértettél!
2010. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az első reakciód az indulat!Rossz indulat.Szerintem minden egyes kérdésetekkel,véleményetekkel a lehetőséget veszitek el a pártotoktól!Sokan ábrándulnak ki belőletek,én is.Sajnálom ezt a felfogást,kiábrándító...
2010. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!