Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a hozzáállásról?

Figyelt kérdés

Egy itteni topikló írta aki ugye nem gyűlölködő?


„” "A jobbik állítólag a magyar népből tevődött össze."

Hát ha ezek a magyar nép, akkor borzasztóan szégyellem magam. Bűnözők, szkinhedek, műveletlen tuskók a gárdában, üvöltöző, primitív zsidózás, cigányozás a gyűléseiken, gúnyolódás a szomszéd népeken, más vallásokon a szennylapjaikban, de ha valaki a szemükre veti, hogy rasszisták, akkor vagy sunyin hallgatnak, vagy felháborodnak. Igen, még ahhoz is gyávák, hogy beismerjék azt, amit mindenki lát. Nekik a demokrácia csak eszköz, hogy politikai szerephez jussanak, de közben nagy ívben tesznek mások demokratikus jogaira. Kedves kérdező, ha demokratának tartod magad, akkor százszor is gondold meg, hogy hiszel-e nekik.””

Ezekről az emberekről mondta mindezt: [link]


Csak nézzétek meg a sok Pécsi embert akikről ezeket a mocskolódásokat állítja a kommentelő.


2010. febr. 23. 10:55
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

11:34 így van így van így van!! ennyi. sakandálják a szidóbérenc meg a zsideszes talpnyaló dumájukat. de ezen kívül más nem megy. és ha nem értesz egyet hülyének néznek. milyen undorító primitív hozáállás ez? én objektíven látom mert egy párt híve sem vagyok. és egyszerűen a jobbikosok körébe tapasztalom a legnagyobb vakulást, és fanatizmust, amitől egyszerűen mást nem képesek meglátni. mint a birkák a csordában


Milyen érdekes hogy ezeket a kifejezéseket nem is tudom pld ezen a kérdésen sem csak tőletek olvasni.

És a vitakultúrát jól jellemzi hogy eddig csak én linkeltem és igazoltam az álláspontomat, míg ti csak locsogtok és vádaskodtok!

2010. febr. 23. 11:46
 12/29 anonim ***** válasza:
50%
11:42 - áhá értem már :D szóval amire lehet linkelni az az igazság?? na látod ez a baj. a szabd szellem hiányzik belőletek. ugyan olyan diktatúra vagytok mint a kommunisták.
2010. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
50%
11:46 - figyelj én nem akarlak meggyőzni téged semmiről. elfogult és vak vagy. valódi tények és érdekek nem támaszthatók linkkel alá, mert nincs rá link sem nyilatkozat, sem bizonyíték. támaszd alá linkkel miért nem lehet eladni a magyar tejet miért megy tönkre a magyar gazdaság. nem tudod ide azt a linket bedobni amelyik az i9gazságot mondja, maximum propagandát. és valódi lényeget látni érteni összerakni kell. és ezt fanatizmus mellett elvakultan nem lehet.
2010. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező. Én írtam az általad idézett hozzászólást, és ha megengeded, most linkekkel én is alátámasztanám az állításaimat, melyek -ha nem is minden jobbikosra- de sajnos igazak.


Skinhead Bandi és Zsiráf, Vona testőrei:

[link]

A Jobbik megnyilvánulásai:

http://www.youtube.com/watch?v=kiQqDhEylnE

http://www.youtube.com/watch?v=mIS9M8PIu0E

[link]

Zsidózás és gyűlölködés:

http://www.youtube.com/watch?v=dWioIF0G92M

http://www.youtube.com/watch?v=9RilNQPCfoc

http://www.youtube.com/watch?v=6qDlZSjyL3o


Megismétlem, amit korábban írtam: "...ha valaki a szemükre veti, hogy rasszisták, akkor vagy sunyin hallgatnak, vagy felháborodnak". Kérdésed erre, pontosabban az utóbbira a legékesebb bizonyíték.

2010. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Gyerekek!


Akkor hogy is állunk?


Én agymosott vagyok mert azt állítom hogy a Jobbik nem náci, a tagjai nem ostobák, és ugyan olyanok mint bár mely más párt szimpatizánsai.Ennek megfelelően belinkelek egy videót hogy láthassa mindenki. Van egy konzekvens programja, ami lehet hogy nem tökéletes, de az irányát a törekvéseinek jól tükrözi. A nagytőke ellehetetlenítő hatásának csökkentése, és a szociális juttatások rászorultság elve, a nemzet tudat ami a társadalmat egyesítheti megerősítése.


Elemben, fogadjam el hogy a Jobbik náci, mert akiknek politikai, gazdasági, büntetőjogi, problémát okozhat, azok azt mondják! Akiknek a beágyazott érdekeit, hatalmát, tőkebefektetéseit sérti, azoknak a véleményére adjak, hol ott semmi bizonyítékuk!


Nem beszélve arról az apróságról, hogy ezek az események már lejátszódtak a környező K-Eus exkomcsi országokba.

2010. febr. 23. 12:17
 16/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így van, csak tudod az a baj, hogy amíg első sorban "nagymagyarországpólós" hangos kisgimnazisták, a nagydarab, kopasz, fasza gyerek vagyok, iszunk egy jót típusú emberkék és a "hiteles hírforrás csak minimum hetente valami kamu hírt véletlen beszerkesztünk" kurucinfó lesz az első ami beugrik a jobbikról, addig én elhatárolódok ettől az egész zsibvásártól, hiába vannak jó gondolataik is.
2010. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
34%
12:17 basszus ne legyél már ilyen érthetetlen! ez a videó linkelésed pont olyan mintha az audit, egy audi reklámmal bizonyítanád, hogy milyen jó márka. használd már az eszed és ÉS NE LEGYÉL ELVAKULT könyörgöm!
2010. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Engem igazából nem érdekel. Elhordhatnak mindenféle szkinhed tanulatlan primitív bunkónak, röhögök rajta. Mégpedig azért, mert minden ismerősöm jó véleménnyel van rólam, szimpatikus vagyok az emberek többségének. Tehát az emberektől visszaigazolásként nem azokat kapom, amikkel egy teljesen ismeretlen, aki még csak nem is látott, vádol.


Néha kicsit zavar azért, de hát ez a lejáratókampány része. Erre lehetett számítani.

2010. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Kedves kérdező. Én írtam az általad idézett hozzászólást, és ha megengeded, most linkekkel én is alátámasztanám az állításaimat, melyek -ha nem is minden jobbikosra- de sajnos igazak.


Ezekből a linkekből mi derül ki!

Az hogy egy még nem bevezetett és nem ki hirdetett törvénnyel visszaélnek. Hogy a hatalom már odáig ment el hogy törvényeket alkot a hatalma megőrzése érdekében?

Vagy milyen konzekvenciát kellene levonni?


Szerinted nem okkal tiltakozik a társadalom az őket gazdaságilag és erkölcsileg lenyomorító zsidó és vele összefonódó elit ellen?


De mit is kellene tenni?

Hagyni hogy addig uralkodhassanak a javaink és az életünk felett amíg semmi nem marad?


Vagy szerinted hatalmas fejlődés és nyugati színvonal amit ez az elit hozott? Minden rendbe van, és bár mit is akarnak ránk erőszakolni, nekünk nem lehet nemet mondani?


Hogy ha a parlamentbe nincs olyan erő aki a társadalom érdekeit szolgálja az ellen nem kell legalább a jelenléttel és nagy szavakkal tiltakozni?


Mi is a baj ezekkel a videón szereplő emberekkel?

Szeretik a könnygázt?

Vagy azért hőbörögnek mert jó dolgukban nincs mit csinálniuk? Vagy a te, vagy a gyerekeid érdekeit nem szolgálja ha nem ezen az úton haladunk, amit sajnos ki kell erőszakolnunk, mert a 20 év megmutatta hogy szép szóval nem lehet?

2010. febr. 23. 12:40
 20/29 anonim ***** válasza:
12:35 - sztem senki mondta hogy a jobbikusok mint bunkó tanulatlan emberek! legalábbis én nem mondtam és nem is gondolom így! ha hiszed ha nem, sok mindenben egyetértek a jobbikkal. de attól függetlenül látok olyan dolgokat amik csak a jobbik szimpatizánsok szokásai. ismétlem ez nem azt jelenti hogy egy kalap alá veszem őket. mint ahogy a zsidókat és cigányokat sem! és ajánlom ezt a mentalitást mindenkinek. az igaz hogy amikor azzal kell szembesülnöm hogy egy fanatikus jobbik hívő zsidóbérencnek mer nevezni, mert ész érvei nincsenek, ő magát meg az 1000 éves hős magyarnak akkor el tudom veszíteni az önkontrollt és élesebben nyilatkozom a kelleténél.
2010. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!