Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellene csinálni a romákkal?

Mit kellene csinálni a romákkal?

Figyelt kérdés

Most szólok h Jobbikosok ne!

Fideszes meg Mszp-s véleményre lennék kíváncsi!


2010. febr. 21. 22:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
72%

és miből lesz elegük....mondjuk abból hogy a gárda vonul a városon és boldog boldogtalanba belekötnek...és mi az hogy bem válogatnak??Ahogy ti nem válogattok normális és hülye cigány közt ők sem fognak köztünk h egyszer ebből elegük lesz...

NEm azért mondom mert védem őket....Látok elég mocskos cigányt is a környékemen,sőt Cozmát is ismertem akit nem kell mondanom kik nyírtak ki....viszont mit csinálsz h az ilyenek neked mennek???

2010. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Talán összesek...de ha nem, lépek még párat és csak utána.

Az a baj h akiket te annyira védsz nagyon kevesen vannak!

2010. febr. 21. 23:14
 23/39 anonim ***** válasza:
tök mindegy vannak és kész.....fehérből is vannak jók,rosszak....sárgából is vannak jók rosszak...
2010. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Jah meg igen nem zavar h itt mindenki hibás???

A magyarok, a szlovákok, az olaszok, az angolok...

Most már (szerinted) a tanárok is....

Miért van az h a kínai be tudott illeszkedni? meg a néger??

Érdekes rájuk nem panaszkodnak az emberek, csak megint a cigókra, és most gondolom az lesz h ezért meg a néger meg a kínai a hibás mert ők túl jók, nekik és rossznak kellene lenni és akkor ....

2010. febr. 21. 23:19
 25/39 A kérdező kommentje:
Igen,csak nagyon nem mindegy az arány!
2010. febr. 21. 23:19
 26/39 anonim ***** válasza:

nem minden tanár a hibás...de azért van pár aki nem tudom hol vette a diplomát.

Mondjuk engem nem érdekel azt csináltok velük amit akartok,de azért azt a jobbikosok meg a gárdások is jó lenne ha felfognák,vért vérrel nem lehet lemosni...

2010. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Jó, tegyük fel vette a diplomáját, meg a hozzáállása a dolgokhoz tök negatív, nem is érdekli igazából az egész.

Emiatt a cigánygyerek nem tanul, nekiáll lopni, késelni stb.

Most ez komoly?

Nekem is volt olyan tanárom, aki csak azért lett tanár, mert annak vették fel,mégse lopok,rabolok...

2010. febr. 21. 23:29
 28/39 anonim ***** válasza:

és miből lesz elegük....mondjuk abból hogy a gárda vonul a városon és boldog boldogtalanba belekötnek...


Te hülye vagy.Én nem ismerem se a gárdát se az ilyen szervezeteket.De akik belekötnek az ártatlan normális emberbe azok a mocskos cigányok.Nem is ismered őket soha nem találkoztál vele az meg ugy leszólit mind alpári módon mintha 1000 éve ismernétek egymást.És még ez a finomabb változatt.Mert legtöbbször ugy inditanak "kvrva anyád""rohadt magyar""kinyirlak""dögölj meg"...........

2010. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
De nézz meg pár monika joshi műsort ott megmutatkoznaka tájszólások aki meg védi őket mint irtam kiránduljon el náluk hátha tuléli a vakációt.
2010. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Mindegy, a lényeg h ma este csak egy hülye volt aki nekiállt okoskodni, h a tanárok a hibásak, a többi hozzá se tudott szólni....csak azt nem értem h miért jó besöpörni a szőnyeg alá a problémákat illetve megmagyarázni valami hülyeséggel.
2010. febr. 21. 23:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!