Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellene csinálni a romákkal?

Mit kellene csinálni a romákkal?

Figyelt kérdés

Most szólok h Jobbikosok ne!

Fideszes meg Mszp-s véleményre lennék kíváncsi!


2010. febr. 21. 22:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
78%
A cigányokkal semmit nem lehet tenni finoman, csak kemény kényszerintézkedésekkel lehet hatni rájuk. Magyarországra beilleszkedtek a kunok, a besenyők, a jászok, a németek, a szlovákok, a szerbek, a horvátok, a románok, de ez a csürhe nem tudott és nem is fog beilleszkedni. Annyit tehetünk, hogy kemény szabályzásokkal elvonjuk az adófizetők pénzét tőlük, megszigorítjuk a büntetés-végrehajtást, arra kényszerítjük őket jogállami eszközökkel, hogy takarodjanak el innen örökre.
2010. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
44%
hát kedves kérdező most te is bemutatkoztál a tetűzéssel...
2010. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Jópofa volt ott az elején valamelyik kommentelő

"jobbikosoknak mindenről van véleménye"

sajnos nevetnem kell a vélemény nem az hogy zsidózol vagy hazaárulózol vagy húzzuk karóba őket

2010. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom ilyen a mesében nincs, mint itt ebben a kur*va országban:D

Az eszem teljesen megáll, nem ez az első fideszeseknek meg mszp-seknek szóló kérdésem, h na ha annyira gan*éj a jobbik akkor na mondjátok már el h kell csinálni, hátha meggyőztök, de általában vagy tök üres a topik vagy olyan ökörségeket írnak be, h nem akarom elhinni h van ilyen????!!!!

2010. febr. 21. 22:47
 15/39 A kérdező kommentje:

Igen és azért mert nálatok bírtak a pár cigó gyerekkel akkor szerinted mindenhol bírnak??

Nem ti szoktátok mondani h nem kell általánosítani?

Amúgy te cigány vagy??

2010. febr. 21. 22:51
 16/39 anonim ***** válasza:
nem vagyok cigány....nem azt mondtam hogy mindenhol lehet,hanem igenis meg kell próbálni...Na mert te nagyokos JObbikos mit tennél velük...???Hívnád a gárdát hogy rendezzék le őket???És bele gondoltál ha cseszteted őket egyszer elegük lesz és nem fognak válogatni???
2010. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

nem vagyok cigány....nem azt mondtam hogy mindenhol lehet,hanem igenis meg kell próbálni...Na mert te nagyokos JObbikos mit tennél velük...???Hívnád a gárdát hogy rendezzék le őket???És bele gondoltál ha cseszteted őket egyszer elegük lesz és nem fognak válogatni???


Javaslom mikor kirándulni mész nézz el mondjuk gyalog borsodba.És nem is kell szólnod senkihez semmit.Menjél el az utcán normálisan mint pesten vagy bárhol.Vagy a hétköznapokba.Majd utána vélekedjél!!!

2010. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
mentem már végig nem is egyszer....nem kell aggódnod láttam már kis cigánygyereket aki leköpte a tánctanárát...
2010. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Nekik lesz elegük???mond már meg h miből?? meg milyen jogon?mi az h nem fognak válogatni?ez alatt mit értesz?

meg nem tudom, nagyon érdekes h ennyire véded őket....

2010. febr. 21. 23:02
 20/39 anonim ***** válasza:
hát érdekes vagy nem érdekes azokat védem akik igenis éltek a lehetőséggel......de hát mint már sokszor bebizonyosodott Jobbikossal ne vitatkozz....mert mindig újabb hülyeséggel jön elő...
2010. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!