Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz az mszp 2010-es...

Mit szólsz az mszp 2010-es programjához?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 21. 18:54
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Márc 19-ig van idő, én sem adtam még le.

Ismered azt a mondást hogy az nevet aki utoljára nevet plusz ne igyál előre a medve bőrére?

2010. febr. 21. 20:02
 22/28 anonim ***** válasza:
Arról is szól a fáma, hogy honnan lenne rá pénz! Kár, hogy nem szoktál olvasni..
2010. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Rizsaszöveg.


Még ha a csillagot is leígérnék, akkor se érdekelne, mert úgyis hazudnak.


Viszont ami meglepő, h a Fidesz be van tojva!

Se kopogtatócédula leadás, se program, se vitabeszéd a többi párttal. Nagy gáz van náluk. Tudják h sokat loptak csaltak ők is, tönkre tették az országot, mondhatnak bármit, már nem hitelesek. Azt is tudják, amit mi nem h az ország milyen nagy bajban van, és ha tényleg a hülye emberek megszavazzák őket akkor nem tudnak kimászni a sz*rból. Ők is csak a megszorításokban meg a külföldi tőke seggnyalásban, meg adjuk el az országot-ban gondolkodnak. Ha már így be nannak tojva, remélem nem ők kerülnek hatalomra!


De a Jobbik is sokkot fog kapni, ha kormányra kerül, és nagyon nehéz lesz a helyzettel kezdeni vmit.

2010. febr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Márc 19-ig van idő, én sem adtam még le.

Ismered azt a mondást hogy az nevet aki utoljára nevet plusz ne igyál előre a medve bőrére?"


mire gondolsz? a fidesz fog győzni

amiatt aggódsz akkor felesleges

de az mszp t valószínűleg megelőzzük

2010. febr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Nem erre.

Ezt csak arra írtam mert a srác már önkívületi állapotba került amiatt hogy eddig ők adták le a legtöbbet.

2010. febr. 22. 06:18
 26/28 anonim ***** válasza:
jó ég, ezek is loptak egy csomó mindent a jobbik programjából...érdekes módon eddig szó nem volt náluk olyan dolgokról, amiket a jobbik hangoztatott, most meg benne van a programjukban :S ilyen alattomos férgeket...ezek nem csak pénzt lopnak :D amúgy semmi konkrétumot nem ír, csak rizsázik...némely tanárnál a vizsgáimon bejött ez a taktika, de itt most mégiscsak egy komoly dologról van szó...akármennyire lejáratták már magukat, azért jobbat vártam (vagy legalábbis jobbnak látszót)
2010. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Nem erre.

Ezt csak arra írtam mert a srác már önkívületi állapotba került amiatt hogy eddig ők adták le a legtöbbet."


én vagyok 01:10 is meg az is aki írta hogy jobbik adta le a legtöbb kopogtatót :-)

és tudod mikor kerülök önkívületi állapotba

mikor elkezdtek hülyeségeket beszélni a Jobbikról

na csak azért linkeltem ezeket be


de amúgy tényleg nem kell félned a fidesz fog győzni

"még"

2010. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Könyörgöm! Mi a csudának kell ide könyveket másolni?!!!

Ma már van olyan, hogy LINK. Nem ismered?

Amúgy a jobbik un. programja tényleg röhej.

2010. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!