Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegként kellene félnem a...

Melegként kellene félnem a jobbiktól?

Figyelt kérdés
Egyik képviselőjük 2012-ben egy olyan törvénytervezetet akart benyújtani amiben börtönbüntetésre ítélték volna az utcán csókolózó, vagy akár csak egymás kezét fogó férfiakat, ahogyan a melegfelvonulókat is. Noha én egyiket sem szoktam csinálni, és én is elítélem, viszont így szankcionálni ez valami borzalmas. Ha hatalomra kerülnek tényleg bevezetik?
2015. ápr. 21. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem, ha tisztességesen élsz, nem kell senkitől és semmitől sem félned, bármilyen az identitásod, bármily területen. De ez az én meglátásom, ha nem fogadod el,és ráérsz és szeretsz rettegni, akkor rettegj.
2015. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legkisebb bajuk is nagyobb a homoszexuálisoknál. Ha népszerűségük csökkenése nélkül akarnak tabu témákat feszegetni, akkor legfeljebb olyanokat fognak ami a legtöbb embert is érdekli. Viszont elképzelhetőnek tartom hogy a felvonulást nem engedélyeznék.
2015. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
38%
Szerintem sok esetben "kellene" félni a jobbiktól. :/
2015. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, ilyen marhaságokat nem fognak bevezetni. A párton belül sincs támogatottsága a melegellenességnek.
2015. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha a jobbik hatalomra kerül, nem ettől kell félni, hanem olyan dolgoktól, amik mindenkire hatással vannak. Én elolvastam a programjukat és a legnagyobb része akkora marhaság, hogy nem igaz, vannak jó ötleteik, amik megvalósíthatatlanok és nagyon csekély olyan ötletük van, ami jó is, megvalósítható is és hasznos is, na ezt már mind lenyúlta a Zsidesz.
2015. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"azt hogy mi a tisztességes MI a párt definiáljuk!"

- hát azért nem, van egy erkölcsi normarendszer, ami évezredek óta működik, minden társadalomban. Ócska libernyák szöveg, hogy ezt "definiálják a pártok".

2015. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

azért érdekes elgondolkodni rajta, hogy a fejlett világban rajtatok kívül alig zavar valakit...

akkor most mi a normális?


200 évvel ezelőttig a gépek sem voltak általánosak, akkor az is az ördögtől való?

2015. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 qqqxxx ***** válasza:
sztem Vona gabor is szeret neha bekapni ezt-azt, ugy, h nem hinnem, h nagy problema lenne belole...
2015. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Nemcsak melegként. A jobbik csak nevében jobboldali, igazából konzervatív baloldali.
2015. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
Hidd meg, mindenki leszarja a b***kat, senkit nem érdekelnek a nyavajáitok. Ne tulajdonítsatok magatoknak nagy jelentőséget.
2015. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!