Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiktól miért félnek?

A Jobbiktól miért félnek?

Figyelt kérdés
A Jobbik támogatottsága nagyon magas, de még is sokan nem akarják hogy erősödjenek. Miért? Mitől félnek az emberek?

2015. ápr. 12. 13:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
43%

https://www.youtube.com/watch?v=MtyIh8OJDRE


Ajánlom 2:36:50-től az utolsó 20 percet.

2015. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
67%

"Általában, ha valaki élesen bírálja a Jobbikos, az a fent említett valamelyik csoporthoz tartozik."

Vagy csak szimplán gondolkodni is tudnak és nem vakítja el őket a cigány és Eu gyűlölet. Elolvastam a programjukat, de kb. figyisz színvonal. Nem sok konkrétum, csak jól hangzó kampány szövegelés.

2015. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
63%

"Vagy csak szimplán gondolkodni is tudnak és nem vakítja el őket a cigány és Eu gyűlölet"


Vagy, olyan helyen lakik, ahol nem érinti az előbbi probléma, emiatt szerinte nincs is cigányprobléma.

2015. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
57%

Mert a liberósok ezt sulykolják az emberekbe,és mert nyíltan beszélnek bizonyos problémákról (lsd.:cigánybűnözés)

Előre is köszi a lepontozást :)

2015. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 tetro ***** válasza:
37%

13.29

az hogy bárgyú politikai üzenetté egyszerűsítünk összetett társadalmi problémákat egy-egy csoportot kikiáltva bűnbaknak az nem a probléma kimondása, hanem csak egyszerű politikai játszma, abból viszont a legokádékabb fajta.

2015. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
26%

Miskolcon lakok, Kilián!, húzza a fäszára vonagabikát az összes jobbikos.


Szoktam látni a jobbikos "képviselőnket", munkanélküli fosdarabka, aki remeg az "állásáért". Puffogtatni én is tudok frázisokat, és bár én is utálom a cigányokat, és van hogy 1-2 példányt belelőnék a Szinvába, de legtöbbjük normális, és nem akar kirabolni, de ezen rugózik a média. Hol perecest, hol az avas, utána a számozott utcák. Nem mondom hogy nincs baj, de közel sem akkora mint ahogy hergelik a jónépet a tévében/neten.


A románbarát Kriza is mehet, a volt MSZP-s is felhúzhatja magát az első oszlopra, mikor az auchannal megállapodtak a bérszínvonalban, hogy többet nem lehet fizetni a Miskolciaknak.

2015. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 tetro ***** válasza:
60%

13.34

légyszi emeld ki abból amit írtam mivel védtem a cigányokat. köszi

2015. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
58%

#6

MIkor kiáltottak ki bárkit is bűnbaknak? A cigánybűnözés nem azt jelenti, hogy minden roma bűnöző, hanem az egy "cigányokra jellemző bűnelkövetési forma". Nem tudom mit nem lehet megérteni ezen

2015. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
17%

13:36


Nem neked szólt, csak ugy über alles.


Játszadoznak itt, meg meg a sárdobálás aztán mindenki egymásra mutogat.


Vicces, De US. Steel miért Kassán van? Miért nem Miskolcon? itt volt a gyár, hely, munkaerő nem Kassára mentek... miért mert az akkori vezetés Bátorkodott belafosni a dologba.


Mostanában az BMW érdeklődött Miskolc után, de letettek róla, mert annyira inkompetens a város vezetése.


Mindezt, honnan tudom? Boschban dolgozom, és csicseregnek a madarak.


Erről miért nem dumál a Jobbik? a fityisz? Vagy az MSZP... csak a cigányozás, meg a létminimum, meg a stb.


Ezen a forognak, aztán senkit nem érdekel semmit.

2015. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
67%
Azért félnek az emberek a jobbiktól, mert egy senkikből összeverbuválódott párt, akiket ha megválaszt a sok 'okos', akik azt hiszik, hogy attól jobb lesz majd, képtelenek lennének irányítani egy országot. Viktorék is képtelenek, de ők legalább értenek hozzá, még ha ez kifelé nem is látszik.
2015. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!