Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiktól miért félnek?

A Jobbiktól miért félnek?

Figyelt kérdés
A Jobbik támogatottsága nagyon magas, de még is sokan nem akarják hogy erősödjenek. Miért? Mitől félnek az emberek?

2015. ápr. 12. 13:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
66%

"Te pedig közvetve beismerted, hogy soha nem láttál még cigányt"


:DDD

Egy vidéki kisváros cigány többségű városrészében nőttem fel. Nem vagyok cigány és nem is utálom őket. Na ezt próbáld meg feldolgozni a pici agyaddal, te kis náci növendék. :D

2015. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
59%

#48


Ez az azt írják, hogy a bűn nem történt meg és csak rasszisták a helyiek kategória.

2015. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
59%

tegnap 16:40


Kíváncsi vagyok. Idemásolnád nekem a vonatkozó részt?

2015. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
43%

"Egy vidéki kisváros cigány többségű városrészében nőttem fel. Nem vagyok cigány és nem is utálom őket. Na ezt próbáld meg feldolgozni a pici agyaddal, te kis náci növendék."


Szerintem hazudsz. Az utolsó mondatod vége ráadásnak személyeskedéssel zárul, már ez eleve okot ad arra, hogy hiteltelen legyél. Szép próba volt, csak nem működik. Apropó, negyed részben vagyok csak magyar.

2015. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
90%

09:50

"Szerintem hazudsz. Az utolsó mondatod vége ráadásnak személyeskedéssel zárul, már ez eleve okot ad arra, hogy hiteltelen legyél."


Ha visszaolvasod, látni fogod, h ő ismerte be magáról, h náci. Akkor miért baj, ha én is annak hívom?


Egyébként baromi szánalmas hazugsággal vádolni valakit, csak mert nincsenek érveid.

2015. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
43%
Mit érveljek azon, hogy valószínűleg a lakhelyedet illetően nem írsz igazat? Van erről valami forrás amiről tudnom kéne?
2015. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
90%

Ki kérte, h érvelj?

Ki kérte, h szólj hozzá a témához, ha nincs mondanivalód?

2015. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
43%

Mondanivalóm van, de azt leírtam pár hozzászólással arrébb. Most egy kérésem volt, bár arra még nem jött válasz.

Te hoztad fel az érveket, mondjuk még most sem értem, hogy ez hogyan köthető a kamu lakhelyedhez. Te lassan beforgatod magad ember!

2015. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
90%

"Most egy kérésem volt, bár arra még nem jött válasz."


Kérést (kérdést?) nem láttam, csak simán lehazugoztál, ismeretlenül, minden alap nélkül. :/

2015. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
26%

Részben mert erős hasonlóságokat mutat a náci német vezetőség elveivel, részben pedig mert szimpatizál azon ázsiai országokkal ahol nyoma sincs a demokráciának.


És persze az sem tetszik hogy van ugye a média-jobbik ahol minden szép és jó, de a valóságban nincs rend a pártban.

Azt mondják ők nem utálnak senkit, és aki igen azt kidobják a pártból, aztán a valóságban semmi sem történik...


Példa erre:

'Vona szerint a Jobbik nem rasszista, aki rasszista programra vágyik, az jobb, ha más pártot keres magának'


Vona 'vállalja a felelősséget saját „vadhajtásaikért”, azokat „le fogja nyesni”. - Vajon mikor kezdi???


És akkor pár hír nem rasszista Jobbikról


- Első fokon pénzbüntetésre ítélték holokauszt-tagadásért egy debreceni jobbikos képviselőt

- A Duna-parti holokauszt emlékmű egyik cipőjébe köpött a Jobbik képviselője

- A Jobbik szerint ők nem is játszanak össze a Fidesszel, és csak a kábítós cigányok miatt lett kétharmad

- Vona Gábor tapolcai jelöltje: a cigányság a zsidók biológiai fegyvere (eredeti poszt a Kettősmércén)

- A Jobbik jelöltje szerint a zsidók a magyarok ellenségei

- Cigányok elleni erőszakról fantáziál a mezőtúri választás jobbikos jelöltje

- Vona a Fideszről: Az a narancs az ő zászlajukon, az nem jaffa-e

- Nyomoznak a jobbikos zsidó-akasztós polgármester ellen



Mind az egyeduralmi államrendszer mind az irányíthatatlan párt félelmetes, és rossz előjel...

2015. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!