Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire részese a politkai...

Mennyire részese a politkai kúltúra az életednek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt egy kicsit fejtsd ki bővebben :)


Érdekelnek a hírek, szoktam tájékozódni. Eljárok szavazni.


Ugyanakkor nem szeretek vitatkozni és lust vagyok, úgyhogy közbeszédben, közéletben nem veszek részt a szavazáson túl.

2015. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetememen volt egy "politikai vitaest", ahol minden párt ifjúsági tagozata volt jelen. (kivéve Fidelitas)


Tudod hogy kezdődött az egész? Az együtt pm és a DK kivonult az első 5 percben... tudod miért?


Mert ők nem vitatkoznak a jobbikos sráccal.


Ok legyen ellenszenv, nem kell egymást szeretni, de az hogy kivonulnak a sz*rnak egy pofon.


Itt nincs politikai kultúra, soha nem is volt, jellemzően csőlátású politikai fanok köpködik egymást, végeláthatatlanul, nézd meg ezt a fórumot...


Vicces de néha kedvem támad nekem is trollkodni, csak azért hogy idegesítsem a többit. Tudod miért? mert esélytelen, hogy vitázzak is valakivel, (amiről végső soron a politika szól)


A normálisak elzárkóznak mindenféle politikai kérdéstől, jóllehet véleményük van mindenről, de nem mondják senkinek sem, azért mert normálisaknak nincs kedvük köpködni/személyeskedni stb.

2015. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elolvasom a híreket. Ha valamelyik oldal megszállottja osztja az észt, troll-kodok egyet, de erőteljesen a politikától elfordultak "pártját" erősítem!
2015. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobboldali konzervatív vagyok, ugyan nem kelek - fekszem a politikával, de imádom bosszantani a liberálisokat.
2015. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon is!

Vettem is pénteken egy új taktikai mellényt,mert a régin szétment a zipzár.

Előrelátó vagyok.:)

2015. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eléggé fontos része.


Rengeteget foglalkozom politikával, rengeteget olvasom.A szak, amire járok, szintén részben politikával kapcsolatos.

Mégis sokszor, különösen az egyetemen, elzárkózok a vitától, mert a legtöbb szaktársam velem ellentétes politikai elképzelésekkel bír.Ami nem is lenne baj, de legtöbbször csak ba*szogatnak, vagy olyan alapdolgokat mondanak nagy okosan, mintha ők lennének a fény az éjszakában, holott régesrég általam is tudott dolgokat hangoztatnak.

2015. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-ki van téve a szobám falára Orbán Viktor miniszterouru képe :)

-ha valaki szidja a kormányt az egyik fórumon, azonnal lehülyézem, vagy azt írom hogy nincs is úgy ahogy mondod :)

-fórumokon bejelentem az összes eltévelyedett Jobbikos, és baloldali (kommunista) hozzászóló írását és kérdéseit

-rendszeresen látogatom a Fidesz honlapját, és elmegyek az összes rendezvényükre

-le van töltve Orbán Viktor összes beszéde és minden reggel bejátszom a legfrissebbet, így indul a napom

-minden nap legalább 2x leégetem Gyurcsányt, mivel elrontották az országot az elmúlt 8 évben a hazugságaikkal ezért mindenről ők tehetnek (Orbánnak nehéz így rendet raknia, de sikerülni fog neki)

-önkéntesen járom a lépcsőházakat, és ahova nincs kitéve, hogy mennyit tudtak spórolni a rezsin, azt azonnal jelentem


azt hiszem aktívan részt veszek a politikai kultúrában :)

2015. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!