Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt az eddigi életednek...

Volt az eddigi életednek rossz szakasza, amikor semmi sem sikerült? Mésélnél róla?

Figyelt kérdés

Soha jött össze semmi, munkaügyileg, pénzügyileg és kapcsolatilag is mélyponton voltál, úgy érezted, hogy feleslegesen élsz, akár évek elteltek így. A lényeg, hogy volt-e mélypont, mi volt az, hogyan keveredtél ki belőle, még mindig benne vagy. stb. Amit gondolsz ezzel kapcsolatban, írd le. Kort és nemet is, köszi!

Már hosszú ideje mélyponton vagyok és szeretnék bízni benne, hogy van ennél fentebb is. Ha másoknak sikerült kimászni a gödörből, sikerülhet nekem is.


2014. nov. 22. 13:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Na, ez egy jó kérdés lett, csak úgy záporoznak a válaszok. :D Erről beszéltem, bármibe fogok, abból ez lesz mint itt. Nem tudok felemelkedni.
2014. nov. 22. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Felülírtam a véleményeket. Nem érdekel, hogy a másik mit mond, mert csak egy okos állat a sok közül, ugat valamit, aztán továbbáll, nem mindegy mit mondott? Ha van valami, ami meg akarja mondani, hogy mit tegyek, ha csak lehet nem fogadom el. Nem járok fodrászhoz, mert nincs rá szükség, a divatipar próbálja elhitetni, hogy szükség van rá. Levágom magamnak.
2014. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egész életem ilyen. Suliban nem voltam kiemelkedő, hiába tanultam több órán keresztül a történelmet, bukdácsoltam és épp hogy átjutottam. Értettségi meglett, mivel nem tudtam hova tovább, így sz@tam bele, szóval még minimum pontszámom sincs a felvételihez. Elvégeztem 2 szakmát, amivel nem megyek semmire, csak az időmet pocsékoltam. Vállalkozási kísérletem bedőlt, lett egy pár 100e-es tartozásom. Csak a legszarabb szalagmunkák jeleztek vissza, és alkalmaztak minimálbérért. Most is ilyenben dolgozom, egyetlen előnye, hogy közel van, kevés a munkatárs és nem bszogat senki... még!


Magánélet: 25 éves létemre nem volt kapcsolatom, sosem volt bnőm, pedig 6 évet töltöttem aktívan társkereső oldalakon, írtam az egyedi leveleket, amikre nem jött válasz. Élőben aki tetszett, azok többségének vagy volt valakije, vagy épp összejövőben volt valakivel, vagy simán pattintott.


Mostani életem a munkáról szól, semmi más nincs benne. Motivációm sincs semmihez, mert minek tanuljak, hisz az eddigiekkel sem mentem semmire? 15 évet töltöttem tanulással az életemből, és nem érek vele semmit!

2014. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!