Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok érdekelne a vélemén...

Jobbikosok érdekelne a véleményetek?

Figyelt kérdés
El tudtok fogadni egy olyan embert, akit érdekel a hazája, de nem keresztény hanem muszlim?

2015. ápr. 18. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ha Magyarországot gondolja hazájának akkor meg duplán...
2015. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Igen, el.


Zsidót is.

Viszont az olyan zsidókat, akiknek kettős indentitása van, nem díjazom.

2015. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat.
2015. ápr. 18. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de azért meggyőzhető vagyok. Vannak (külföldi munkahely) muszlim kollégáim. Jó fejek, barátságosak. De csak addig míg nincs velük valami véleménykülönbséged, vagy amíg ők vannak kevesebben egy munkahelyen, társaságban stb. Szemben mosolyognak, hátulról meg kapod a kést. Vigyázni kell velük.
2015. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom ezzel általánosítasz. Vallástól függetlenül, politikai eszméktől függetlenül is vannak ilyen esetek mint amiket fentebb említettél. Tehát egy keresztény is hátba szúrhat ugyanúgy egy zsidó is illetve ateista is.
2015. ápr. 18. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagyok alapvetően nem szeretem a vallásokat, de ha nem hangoztatod, nem zavarsz vele akkor nyugodtan
2015. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!