Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL-re rászóltak a gyűlölet...

Az RTL-re rászóltak a gyűlöletkeltő riportjaik miatt?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap nyomatták a feketéket gyilkoló FEHÉR rendőrökről szóló riportokat, kihangsúlyozva a sértett és a "támadó" bőrszínét is, (mert ugye az nagyon fontos) szóval már tökre fel voltam háborodva,hogy a rohadt fehér rendőrök nem hagyják magukat megölni, és közben gyilkolják az afroamerikai "értelmiséget", pedig azok soha semmit sem követtek el, aztán a tegnapi riportjukban beszámoltak arról,hogy ismét megöltek egy férfit az amerikai rendőrök, de se fekete, se fehér nem volt, ezt meg nem értettem,hogy lehet?Csak nem rájuk szóltak?

Mert korábban olyan riport is volt,hogy "megint megöltek egy fekete férfit...de most a rendőr is fekete volt", (?????) szóval ha most is fekete volt a gyilkoló rendőr akkor miért nem mondták?

Az mindig olyan "jól" hangzik az igazságos liberális médiában,hogy szerintem kár lett volna kihagyni.


2015. ápr. 12. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem tetszik minek nézed? Minek kapcsolsz oda?
2015. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

"Viszont ha cigány ver halálra 1 fehért(lásd Szögi Lajos) akkor rögtön "romák" lesznek és kussol minden "jogvédő"


Nem, akkor be se mondják a bőrszínt.

Szögi Lajos esetében a híradások "feldühödött helybeliek"-ről szóltak. Máskor "fiatalok", "férfi", "nő". Még véletlenül se mondják be a bőrszínét, mert szerintük: "a bűnözésnek nincs bőrszíne".

(A bűnözőnek viszont van...)

Ennyit a pártatlan tájékoztatásról.

2015. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol hallottál te "fehér" rendőröket. Rendőr volt oszt cső.


Egyébként meg nem vagyok egy libsi, de az hogy hátba durrantanak egy fegyvertelent azért az mégis "sok", tudom félnek a rendőrök, meg rájuk és lövöldöznek, de ennyi erővel kiküldhetnék a nemzetőrseget meg az F16 vadászgépeket és porig bombázzák a néger negyedeket.


Amit itthon kevésnek találom a rendőr jogkörét, amerikában meg már túlzónak. 9/11 után kicsit rendőrállam lett Amerika.

2015. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kivétel nélkül minden ilyen jellegű riportjukban elmondták,hogy fehér rendőr és afroamerikai/fekete áldozat.

Mindannyiszor sérelmezték a rendőrök felmentését , pedig biztos okkal mentették fel őket a vádak alól.

Azt aki hátba lőtte azt a férfit nem is mentették fel, ez az egy az ami jogos, de itt is indokolatlan volt a bőrszín megemlítése, nem hinném,hogy azért lőtte agyon mert fekete volt, ugyan úy megölt volna egy fehéret is.

2015. ápr. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!