Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Habony Árpád a magyar "Raszput...

Habony Árpád a magyar "Raszputyin? "

Figyelt kérdés

Most nézzétek végig a párhuzamokat, szinte a semmiből indult és eszméletlen magasra jutott, bejárása van a legfelsőbb körökbe, mindent az állam fizet neki, személye a törvényen felül áll, lásd. a mostani autó ügy, ha bármi stiklit csinál elsikálják neki a dolgot, és a társadalom is igencsak kezdi meggyűlölni pont emiatt, mert egyre inkább úgy érzik sokan, hogy szinte ő vezeti az országot a kulisszák mögül. Oké nincs misztikus gyógyítóereje, de meglepően sok a hasonlóság Raszputyinnal.

Bár, ha belegondolok, hogy ő hogyan végezte, és alig két év múlva, hogy esett szét a cári Oroszország, azért remélem a párhuzamok nem terjednek idáig.


2015. ápr. 11. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak pusztán ő a maffia embere és ő tartja szemmel a kormányt. Ezért áll mindenek felett.
2015. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Habony mitől lenne magyar?
2015. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányadszor teszed fel ezt?
2015. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésre célzol, akkor én először, de ha már más is kérdezett hasonlót, akkor nem csak nekem ugrott be róla ugyanez.
2015. ápr. 11. 17:25
 5/5 anonim válasza:
100%
Egy nagy különbség azért van: Raszputyin csinált hasznos dolgokat is, például embereket gyógyított, és figyelmeztette a cárt, hogy értelmetlen és veszélyes beszállni a háborúba. És igaza is lett. Habony Árpád viszont nem csinál semmit, ami Magyarország érdekeit szolgálná.
2015. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!