Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan élnek, miből áll a...

Hogyan élnek, miből áll a munkájuk egy jóléti államnak (pl. Ausztria) és egy munkaalapú (pl. Mo. ) államnak?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, ha minden kulimunkát elvégeznek (pl. az osztrákok) helyett a magyarok és minden más keleti bevándorló, akkor ők mégis mit dolgoznak?

Hozzáteszem, hogy statisztikák szerint, még ígyis egész Európában, ott a legkisebb a munkanélküliek aránya, és így már méginkább nem értem az egészet.


2015. ápr. 8. 21:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Van meg kerdesed?"


Nincs, igazad van.

2015. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

ha te megeltel 2-3 eurobol es "lakhatas mindenki igenye szerint" el tudom kepzelni a szinvonalat az eletednek.


en eltem Ausztriaban (igaz nem mostanaban ) 1 evig. es kepzeld el a nivos szallodaban ahol dolgoztam ugyanugy volt osztrak szobalany, szakacs es konyhalany mint Magyar lengyel vagy eppen akkor erdelyi. a fizetesunk nem volt egyforma mert az utobbiak nem hivatalosan dolgoztunk ott.

es talalkoztam rengeteg egyszerubb allasban levo osztrakkal a barban dolgozotol a konyvesbolti vagy cipouzleti eladoig es amikor szolot szureteltunk ott is dolgoztak velunk osztrak munkasok. ugyhogy az ertesuleseid elegge hianyosak.

apropos: mit ettel ittal 2-3 eurobol??? learazott zacskos levest? mert mast nem nagyon.....

2015. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!