Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik tagadják a holokausztot,...

Akik tagadják a holokausztot, azt tagadják Lengyelország Német megszállását is?

Figyelt kérdés

A holokauszt hívők tagadják, hogy Lengyelországot Hitler főkormányzósággá alakította át és továbbá azt is tagadják, hogy mindenfajta felsőoktatási intézményt bezáratott, hogy Lengyeleket a Németek rabszolgájáva tegye?


Sőt! Azt is tagadjátok, hogy Hitler nem akarta egy 150.000 lakosú várost csinálni Varsóból, majd miután a varsói gettó és a varsó felkelés elbukott, Nem Hitler parancsára történt Varsó lerombolása?


Sőt azt is tagadjátok, hogy a 1939 szeptember 1. után, Herny Slawik vezetésével azért jöttek Magyarországra a lengyel és lengyel zsidó menekültek, mert különben őket is üldözték volna a megszállt Lengyel főkormányzóságban?



2015. márc. 29. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tagadom a holokausztot, de két dolog miatt nem érdekel:


-Aki megkérdőjelez bármit ezzel kapcsolatban, az lincselésnek van kitéve

-Túl kell lépni a témán, ez már nem egy mai dolog. A németek foglalkozzanak vele, az ő találmányuk, nem a miénk, nekünk már semmi közünk hozzá. Akiknek volt azok lassan kihalnak Magyarországról. Tessék végre elfelejteni

2015. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, a holokauszt-tagadás általában nem a lengyelek szenvedéseit kérdőjelezi meg, hanem inkább egy számháború, főleg a zsidóság sorsának tekintetében. Ennek az antiszemitizmuson túl főleg az az eredete hogy a II.vh után a szövetségesek propagandából eléggé túlzásba vitték a "dokumentálást" és manipuláltak mindent, az áldozatok számától kezdve a lágerek ábrázolásáig. Tették ezt főleg azért hogy a németekbe bűntudatot neveljenek és ne ébredjen bennük náci nosztalgia. Ez éppenséggel sikerült is, viszont a világban sokak szemében hiteltelenné vált szinte minden amit a szövetségesek állítottak és ez táplálta a holokauszt-tagadást a tárgyilagos elemzésektől az eszement szélsőségekig. Ez utóbbiakkal nem érdemes foglalkoznod, mindig is lesznek agyhalottak akik azt mondják a feketére is hogy fehér, ha ezt úgy kívánja az ideológia, az összeesküvés-elmélet, stb.
2015. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, nincsenek holokauszt tagadók. Ha ezt elhiszed, akkor felültettek. Vannak gázkamra és/vagy krematórium tagadók, akik megkérdőjelezik az áldozatok számát(nem azt mondják, hogy 0 ember halt meg a táborokban). Ennek a felhozott lengyel eseményekhez semmi köze, tkp. nem függenek össze.
2015. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, a metapédiát hanyagold nyugodtan. Többségében a Wikiről vették át a szócikkeket, csak kicsit csavartak rajta, egy kis csúsztatás itt, egy nagyobb ott... Szerintem még a szélsőjobbosok sem mind olvassák. A Wiki sokkal megbízhatóbb, különösen az angol nyelvű oldalak.
2015. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A holokauszt tagadók sokszor teljesen logikátlanok mert van hogy olyat nem fogadank el amit még így is megtehetnének de olyat is láttam már hogy egy holokauszt tagadó beismeri hogy volt ilyen sőt azt mondja kár hogy nem folytatták pedig ő előtte azt mondta "Nincs bajom a zsidókkal.". Hozzátenném hogy lengyel származású vagyok és ezen a "baráti kisegítés"-en nagyon ki vagyok akadva mert tudom mi volt ott és az nem ez volt. Nem tudom mi ez a "diploma" amit szereztél de csak hülyébb lettél tőle.
2015. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igen, és azt is tagadják, hogy Hitler robbantotta ki a háborút... Ennyire ne legyél gyökér!
2015. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!