Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik tagadják a holokausztot,...

Akik tagadják a holokausztot, azt tagadják Lengyelország Német megszállását is?

Figyelt kérdés

A holokauszt hívők tagadják, hogy Lengyelországot Hitler főkormányzósággá alakította át és továbbá azt is tagadják, hogy mindenfajta felsőoktatási intézményt bezáratott, hogy Lengyeleket a Németek rabszolgájáva tegye?


Sőt! Azt is tagadjátok, hogy Hitler nem akarta egy 150.000 lakosú várost csinálni Varsóból, majd miután a varsói gettó és a varsó felkelés elbukott, Nem Hitler parancsára történt Varsó lerombolása?


Sőt azt is tagadjátok, hogy a 1939 szeptember 1. után, Herny Slawik vezetésével azért jöttek Magyarországra a lengyel és lengyel zsidó menekültek, mert különben őket is üldözték volna a megszállt Lengyel főkormányzóságban?



2015. márc. 29. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Az Attila Király Népfőiskolán szereztem a diplomám történelem szakon, így igen széles körű ismereteim vannak e témában.


Lengyelországot a Hitler Adolf vezette baráti Harmadik Birodalom nem megszállta, hanem kisegítette a megszálló szovjet csapatok ellen vívott háborúban. Lengyelországot valójában az akkoriban grúzok által vezetett Szovjetunió. Fontos kiemelni, hogy az oroszok nem vettek részt a szovjet intervencióban Lengyelország ellen. A Szovjetunióban az orosz egy elnyomott nép volt, mint mi magyarok 1945 után, a grúzok, ukránok, kazahok, lettek, litvánok, észtek stb. által akik belekényszerítették az oroszokat a Szovjetunióba.


A másik kettő felvetésed pedig ezen tények alapján következik, hogy csak a második világháborúban győztes angolszász és bolsevik szövetség rágalomhadjárata. Hitler Adolf vezetésével példátlan társadalmi, kulturális és gazdasági fellendülés következett be Németországban.

2015. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem Értem. Nagyapámat aki Litvániai lengyel kisebbség tagjaként élt, egyszer bevitték egy gestapo-ellenes tüntetésen való részvétel miatt és egy ilyen tipusú írógépet kellett felemelnie, amibe áramot vezettek, ez szerinted a baráti kisegítés? [link]
2015. márc. 29. 21:39
 3/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%

Azt nem tudom, hogy tudod-e, hogy a holkauszt-tagadás egy nagyon pontatlan kifejezés?

A holokauszt-"tagadók" nem tagadják, hogy Hitler megszállta Lenygelországot, megtámadta Oroszországot és Franciaországot (és a Benelux államokat), sőt még csak azt sem, hogy zsidókat, és más Hitler által ellenségnek/nemkívánatosnak tituláltakat hurcoltak volna el. De még csak azt sem tagadják, hogy az elhurcoltak közül sokan meghaltak. A számokban, a módszerekben és az elhalálozások okában azonban kételkednek.

2015. márc. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

"Az Attila Király Népfőiskolán szereztem a diplomám történelem szakon"


A népfőiskola honlapján nem látszik ilyen lehetőség: sem történelem szak, sem diplomaszerzés. (Csak valamiféle oklevél azoknak, akik lehúznak 6 félévet; félévenként 5 konzultáció, amiből 2-t lehet hiányozni. Még viccnek is rossz.)

A "diploma" már csak azért sem elképzelhető, mert a felvételt nem kötik érettségihez; sima szakmunkás-bizonyítvánnyal vagy akár 8 általánossal is lehet jelentkezni. Lásd itt:

[link]

Az meg elképesztő, hogy az oktatók nevét egy nagyon gyenge kifogásra hivatkozva nem teszik közzé. (Ugyanott olvasható.)

Innentől kezdve bárki elképzelheti, milyen "oktatás" folyik azon a "népfőiskolán"...

2015. márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 electroman75 ***** válasza:
76%

Gondolom nem volt elég a "kárpótlás" tisztelt kérdező?!

Mennyi kell még és mennyi ideig fogjátok szajkózni ezt a témát? A Don kanyari megsemmisülés is volt ekkora katasztrófa, meg az is amikor Sztálin halálra éheztetett 2 év alatt 5 millió Ukránt, de ezek mégsem keltenek közfelháborodást. Ja persze nincs is ennyit reklámozva:((

2015. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem Nem erről van szó....csak fél lengyelként és római katolikusként felháborít pár dolog.


1. Valamelyik nap néztem Lengyelország demográfiai adatait és a ti metapediátók kétségbe vonja Lengyelország népesség veszteségét és hirtelen háború utáni népesség növekedését: [link]


Ebből látszik, hogy a szélsőjobbosok mennyire ostobák, mert csak azt felejtették el megnézni, hogy háború előtt II. Lengyel Köztársaságban a lengyel lakosság aránya bár többségi volt, mégis csak 1931-es népszámlálás alapján: 21.993.000 lakos volt csak lengyel a 31.915.779 teljes lakosságból, ami 68,9% jelent és a metapedia szerkesztői ezt nem vették figyelembe, hogy most lengyelországban 96,74% vallja magát lengyelnek.

2015. márc. 30. 11:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a Sith Interplanetary Underground Academy-n szereztem a doktorimat háborús történelem szakon, ezért én nagyon tájékozott vagyok a témában.


A második világháború nem történt meg, csak a Vegáról érkező reptoidok egy gázt bocsátottak a levegőbe, amitől az emberiségnek kollektív halucinációja volt. Ezzel akartak bűntudatot ébreszteni a magyarokban, hogy az általuk irányított zsidóknak eladjuk a Kárpát-medencét, hogy így hozzájuthassanak az édesvízkészletünkhöz, ami az alpha kvadránsban található legnagyobb édesvíz-bázis.

2015. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tudvalevő, hogy lengyelországi német megszállást egy lengyel-német népi konfliktus előzte meg, aminek során lengyelek megöltek németeket, de nem kértek bocsánatot.
2015. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
[link] Erre gondolsz? Ja ez nem történt meg :), miért nem mész el lengyelbe és kérdeződ meg őket....
2015. márc. 30. 16:43
 10/16 A kérdező kommentje:

Pontatlanság a metapediában: Pilsudski Máj rákban hunyt el és nem repülőgép balesetben.


A lengyelek meg nem voltam hülyék, hogy németeket bántsanak...

2015. márc. 30. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!