Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik mit tenne ezzel a...

A jobbik mit tenne ezzel a rengeteg kínai bevándorlóval, ha hatalomra jönne?

Figyelt kérdés
Már unom hogy lassan kihalunk, mert a magyar fiatalok többsége elmegy, helyettük jönnek kínaiak. Azt is marhára unom már, hogy magyarországon a bevándorlók a nagyurak, de ha mi elmegyünk külföldre, pl:németországba, akkor ott is szolgálók vagyunk, csak ott a németeknek, tehát a benszülötteknek, de ha itthon maradunk, akkor meg a bevándorlóknak... és itt főleg a kínaiak idegesítenek engem... a cigánybűnözésről nem is beszélve...

2015. márc. 27. 19:24
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy nekem nem a kínaiakkal van a bajom, hanem azokkal, akiknek fizetnek milliókat, hogy idejöhessenek. Na meg a kínai kormányt, hiszen nem véletlenül menekülnek onnan az emberek... Offshore cégek jóvoltábol érkeznek ide, és én megértem hogy ide akarnak jönni, csak ezzel némelyeket a rasszizmus, a nácizmus, és az okkultizmusba kevernek bele. (én is belé pottyantam, de már a kérdést is megbántam. Ez a világ elmúlik. úgyhogy jól vigyázzatok, hogy ne legyetek nácik mint én is az voltam...)
2015. márc. 30. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!