Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik mit tenne ezzel a...

A jobbik mit tenne ezzel a rengeteg kínai bevándorlóval, ha hatalomra jönne?

Figyelt kérdés
Már unom hogy lassan kihalunk, mert a magyar fiatalok többsége elmegy, helyettük jönnek kínaiak. Azt is marhára unom már, hogy magyarországon a bevándorlók a nagyurak, de ha mi elmegyünk külföldre, pl:németországba, akkor ott is szolgálók vagyunk, csak ott a németeknek, tehát a benszülötteknek, de ha itthon maradunk, akkor meg a bevándorlóknak... és itt főleg a kínaiak idegesítenek engem... a cigánybűnözésről nem is beszélve...

2015. márc. 27. 19:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

9: Nem kötelező ott dolgozni. Sőt, igazából vásárolni sem. Tudom, hogy demagóg duma, de valahol el kell kezdeni.


19: Úristen magyar dolgozók Ausztriában!!!4négy Hová fajult a világ? :O


Egyébként ha tanulsz, akkor nem kell mekiben dolgoznod. Nekem van több ismerősöm, akik mérnökként vannak kint és egyenrangúként bánnak velük (Németországban, Ausztriában, Dániában, Angliában, Hollandiában...)

2015. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"de ha mi elmegyünk külföldre, pl:németországba, akkor ott is szolgálók vagyunk"

Én is szeretnék 3000 euróért szolga lenni, mint az ott dolgozó rokonom. Egy irodában.

2015. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Én már voltam németországban, és engem megbélyegeztek hogy én bevándorló vagyok."

Nem egy ismerősöm kinn él Németországban, Ausztriában, de senkit nem ért megbélyegzés. Sőt, Ausztriában még szeretik is a magyarokat. De hát mindenki magából indul ki. A magyar egy gyűlölködő, kirekesztő nép, ezért azt hiszi a többi is az.

2015. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
61%

Én dolgoztam már együtt kínaival diákmunkán, és teljesen korrekt ember volt. Ugyan úgy nyomta velünk az ipart, és szájára vette a "szolga nyelvet" (magyar)! -.-


Amúgy a cigányok között is vannak normálisak, csak ritkák. És a magyarok között is van jó pár dologtalan nemtörődöm.


Inkább azokat utáld, akik miatt kialakult ez a helyzet! Ne pedig azokat, akiknek egy idegen helyen kell talpon maradniuk egy idegen kultúrában!

2015. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Orbán jóvoltából megveszik az állampolgárságot, neki köszönd, hogy mindenféle országból jönnek ide. Terroristák megvehetik az állampolgárságot ha van pénzük, a Fidesz meg az éhező Koszovóiakkal harcol...


Ha valakinek van magyar állampolgársága, nem lehet csak úgy elvenni. Még ha a Jobbikról is van szó sem. Nem megváltók, nem csodatevők, csak újabb populista párt, ne nézz ki belőlük ilyen lépéseket.

2015. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Érdemes azért megnézni a munkamorált is.


Kínai kajáldában ha valami elfogyott, akkor az a válasz hogy mindjárt csinálok, nagy adagot ad, kedves, bármit kérek kiszolgál.


Magyar kajáldában mik fogadnak? Tipikus mondatok a "válassz már, nem érünk rá egész nap" meg "mekkora sor áll mögötted ők is enni akarnak". Plusz sorban panaszkodnak hogy micsoda nehéz a munkájuk, hát hol érdekel ez engem? Aztán még én érezzem magam megtisztelve hogy őfelsége kiszolgált engem.

2015. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#15


Akkor félreérthető voltam:

A kínai dömpingáru beáramlásának korlátozását/vámolását akadályozzák a németek, cserébe Kína sem akadályozza a német autóipari exportot.

2015. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Remélem semmit nem tenne a kínaiakkal, mert azokkal még nem volt semmilyen negatív tapasztalatom, pedig naponta látom őket, találkozom velük. Bezzeg a kedves cigányékkal más a helyzet...
2015. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"A kínai dömpingáru beáramlásának korlátozását/vámolását akadályozzák a németek, cserébe Kína sem akadályozza a német autóipari exportot."


Erre jo lenne valami forras.

2015. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kérlek döntsd el magadban azt, ami mára már szinte jelképpé vált ebben az országban. A magyarok vagy a kínaiak a birkák? :)) Remélem nem kell segítenem a döntésben.
2015. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!