Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik mit tenne ezzel a...

A jobbik mit tenne ezzel a rengeteg kínai bevándorlóval, ha hatalomra jönne?

Figyelt kérdés
Már unom hogy lassan kihalunk, mert a magyar fiatalok többsége elmegy, helyettük jönnek kínaiak. Azt is marhára unom már, hogy magyarországon a bevándorlók a nagyurak, de ha mi elmegyünk külföldre, pl:németországba, akkor ott is szolgálók vagyunk, csak ott a németeknek, tehát a benszülötteknek, de ha itthon maradunk, akkor meg a bevándorlóknak... és itt főleg a kínaiak idegesítenek engem... a cigánybűnözésről nem is beszélve...

2015. márc. 27. 19:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

A kínaiakkal szerintem nincsenek komoly bajok.

Igaz, olyan szempontból integrálhatatlanok, hogy nekik mindig Kína lesz az első.


Akár hiszed akár nem, az 1 millió cigányunkat, simán kicserélném 1 millió kínaira.

2015. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%

Azért mennek el, mert mi tartjuk el a cigányságot.

Hány cigány dolgozik? MO 15%-a cigány ebből 2-3% dolgozik, a többi a gyereken dolgozik.

Itteni embereknek nincs pénzük mikor a munkátlan cigánynak BMW-je van, ezért nem vállalnak gyereket, mert nincs biztos anyagi háttér.

Kínaikkal az a probléma, hogy kiszorítják a magyar termelést, s egyre kevesebb magyar terméket vesznek, de a termelőknek is el kell tartaniuk magukat, ezért emelik az árakat is. Kínaiak sem kellenek ide!

2015. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
41%

Mi lenne, ha a fiatalok nem mennének el?

A kínai ipart a kínai-német szerződések hozzák ránk.

2015. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%

Mennyivel jobb élet lenne, ha nem lenne cigány, vagy dolgoznának.

Nem kínai, hanem magyar terméket vennénk.

Szerintem először a Jobbik megvonná a sok segélyt a cigányoktól. Tenne a cigány bűnözés ellen.

2015. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én az az igazság, hogy nem vagyok jobbikos, és a nácizmust sem kedvelem. De azt a nyílt rasszizmust ami itt magyarországon történik... hogy aki nem magyar, az gazdag, aki magyar az meg az utcán lakik és retteg a román cigányoktól, vagy jobb esetben a kínaiak seggét nyalja filléres fizetésért...
2015. márc. 27. 19:36
 6/31 A kérdező kommentje:
Amúgy a sok kínait egy magyar hazaáruló cég hozza ide, tudtátok? Egy magyar offshore cég, na ennél nem ismerek nagyobb hazaárulást... Ez egy ideig meg nyugtatott, hogy végülis menekültként és sok pénz árán jönnek ide, de engem akkor is idegesít, hogy lassan többen beszélik a kínai nyelvet anyanyelvként magyarországon, mint a magyart! a 2000-es években is sokan voltak, de nem ennyien! én nem vagyok rasszista tehát, csak azt akarom, hogy takarodjanak a saját hazájukba, a cigányok pedig romániába
2015. márc. 27. 19:41
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Én vidéken lakom és tudod hol látok csak kínaiakat? A kínai étteremben, de ott is csak hátul a konyhán. Szóval nem hinném, hogy akkora probléma lenne a kínai bevándorlás.


A cigányok ugyanakkor... hát szerencsére ma és tengap nem kötött egy sem belém, tegnapelőtt viszont igen.

2015. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Az tény, hogyha nem kéne eltartani őket, s a magyar gazdaságot nem tennék tönkre itt arany élet lenne, persze egy jó kormány mellett.
2015. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
7# Kínai boltokat szerinted kik vezetik? Ők csak dolgoztatnak minket minimális fizetésért.
2015. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!