Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik mit tenne ezzel a...

A jobbik mit tenne ezzel a rengeteg kínai bevándorlóval, ha hatalomra jönne?

Figyelt kérdés
Már unom hogy lassan kihalunk, mert a magyar fiatalok többsége elmegy, helyettük jönnek kínaiak. Azt is marhára unom már, hogy magyarországon a bevándorlók a nagyurak, de ha mi elmegyünk külföldre, pl:németországba, akkor ott is szolgálók vagyunk, csak ott a németeknek, tehát a benszülötteknek, de ha itthon maradunk, akkor meg a bevándorlóknak... és itt főleg a kínaiak idegesítenek engem... a cigánybűnözésről nem is beszélve...

2015. márc. 27. 19:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
Na megjöttek a romák vagy kínaiak.
2015. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
Én erre azt tudom mondani, ahhoz képest ahogy idegen országokba bánnak velünk itt arany életük van a bevándorlóknak
2015. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%

"ha mi elmegyünk külföldre, pl:németországba, akkor ott is szolgálók vagyunk,"


10 eve elek Nemetorszagban, de nem tunt fel hogy szolgalo lennek. Te megis mi a bubanatos lofaxrol beszelsz?

2015. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Kedves 7. válaszoló


Azért nem látsz kínait vidéken, mert a kínaiak a városokban laknak, minket pedig lenéznek, nekik mi csak szolgák vagyunk.. cigányt viszont persze hogy látsz, hiszen az egy primitív nemzetiség... a kínaiak pedig minket tekintenek annak! Ha a kínai bevándorlással nincs baj, akkor később nem lesz már fehér ember magyarországon.


Kedves 8.válaszoló,


Veled nagyon is egyetértek!


Kedves 9. válaszoló


A kínaiak nem csak minimális fizetésért fizetnek, de még mellé halálra dolgoztatják az embert, és még Magyarországot is tönkre teszik, mert magyarország pénzügyébe nem avatkoznak bele pozitívan, csak negatívan...

2015. márc. 27. 19:50
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

"A kínai ipart a kínai-német szerződések hozzák ránk."


Mondj legyszives 3 magyarorszagi kinai tulajdonu ipari ceget, amik a magyar konkurenciat szoritjak ki Magyarorszagrol.

2015. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

13# Németország, ausztria talán kivétel.

100 éve a háborúkban egy oldalon harcoltunk, még ha nem is önszántunkból.

2015. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
19%

"minket pedig lenéznek, nekik mi csak szolgák vagyunk.. "


Teged magyon feszit ez a kisebbsegi erzes. Pszichologus latott mar?

2015. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

kedves 13. válaszoló


Én már voltam németországban, és engem megbélyegeztek hogy én bevándorló vagyok. Külföldön nincs magyar ember, aki vezető lenne, magyarországon is alig van ma már

2015. márc. 27. 19:53
 19/31 A kérdező kommentje:
Ausztriában is voltam, nemrég volt ott egy sörfőzdefeszt, "bierfestwien" hazafelejövet bementem a mcdonalds-ba és magyarok voltak a dolgozók.
2015. márc. 27. 19:54
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

"Külföldön nincs magyar ember, aki vezető lenne, magyarországon is alig van ma már"


Kozod nincs a valosaghoz, kedves kerdezo. Te egy altalad felepitett virtualis valosagban elsz, ahol ket kategoria letezik: vezeto es szolga.

2015. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!