Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikban többen gondolják...

A jobbikban többen gondolják úgy hogy Buddha magyar volt?

Figyelt kérdés

A jobbik tanai szerint a magyar nemzet a szkíták leszármazottja . Namármost az Alfahír , mint a jobbik fő hírportálja szerint Buddha szkíta volt, és egyébként róla nevezték el Budát.


[link]


Ez a jobbik-tagok között általános vélemény?


2015. márc. 26. 15:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Talán azért kapnak 'ballibsi' jelzőt egyesek, mert úgy is gondolkodnak, azaz hülyén. A tényeken miért sértődtök meg?
2015. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindössze arról ír a cikk, hogy latinul a Buddha és Buda ugyanúgy van írva. Ráadásul az összefüggést nem is egy magyar, hanem egy olasz írta le és azt se Buddha magyar származásával indokolta:

„Nem tudjuk, hogy honnan vette a nevét, az ókori Budaliától vagy attól a szent férfiútól, akit Buddhának neveztek, nem mintha alapítója lett volna, hanem mert olyan kiváló volt, hogy az ő nevét adták neki.”


Hogy biztosan tudjak válaszolni háromszor is elolvastam a cikket. Arra jutottam, hogy nem állít semmit és nem cáfol meg semmit. Tehát ez csak egy kicsi érdekesség a magyar őstörténetből, az égvilágon semmi jelentősége sincs.


Szóval felmerül a kérdés: elolvastad a cikket, vagy csak meglátva a magyar és Buddha szavakat, összeírtál valami szánalmas koholmányt a Jobbik lejáratása céljából?

Azt meg sem kérdezem, hogy a hozzászólók akár egy szót is elolvastak-e belőle, mert látszólag nem. Csak csorgatták a nyálukat, amint meglátták a kérdést.

2015. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
hát ha 71 %-os, szerinted Buddha magyar volt, akkor felőlem hívhatsz ballibsinek, senkit nem érdekel a véleményed :DDDDDDDDDDDDDDD
2015. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A francot sem érdekli, hogy Buddha honnan, melyik népcsoportból származik. Nem a kérdéssel van bajom, hanem az olyan tök agyatlan hozzászólókkal mint te.
2015. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem is szóltam hozzá semmit az előzőt leszámítva, de legyen :D
2015. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

81 %-os


A jobbikban többen gondolják úgy hogy Buddha magyar volt?


ez a kérdés, erre válaszolt a többség... az alfahíres cikket nem olvastam el, fel sem tűnt, hogy ott van, egyszer én is voltam fent alfahíren, mert megvertem egy mezei négert, és azt írták bele, amit én mondtam, a cigót meg sem kérdezték, tehát az egyoldalú leírásról elsőkézből van tapasztalatom (az én esetemben nem is volt vele semmi bajom)

2015. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!