Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikban többen gondolják...

A jobbikban többen gondolják úgy hogy Buddha magyar volt?

Figyelt kérdés

A jobbik tanai szerint a magyar nemzet a szkíták leszármazottja . Namármost az Alfahír , mint a jobbik fő hírportálja szerint Buddha szkíta volt, és egyébként róla nevezték el Budát.


[link]


Ez a jobbik-tagok között általános vélemény?


2015. márc. 26. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, Buddha igazi neve meg Ajtony volt és delfinek hátán hódította meg a Marsot.
2015. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Lévén, hogy Buddha szkíta törzsből származó úz-maghar sámán volt, tehát magyar ősünk, elég valószínűnek látszik, hogy Buda városa őróla kapta a nevét. (Az indiai nyelv kiejtése azóta megváltozott, de a sámán nevének korabeli kiejtéséről pontosan tudjuk, hogy az "Buda" volt.)


Persze gondolom, mindjárt jönnek a finnugor hívő ballibsi álnyelvészek, és beírják a szokásos elméleteik egyikét, hogy mondjuk a manysi nyelvben "bjelaben" az "kilapított mocsári békát" jelent, és hát világos, hogy Buda városa erről kapta a nevét.


Röhej.

2015. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Az a röhej, hogy ti már 10-ből 9 témára csak ballibsizni tudtok. Amúgy szerintem Isten is magyar volt, ahogy Amerika felfedezője is.
2015. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a hülyeséget most hallottam először, pedig gyakran beszélgetek jobboldaliakkal mivel magam is az vagyok. Szerintem nem kell eltúlozni. Van elég dolog, amire a magyar büszke lehet, nem szükséges lopnia más nemzetektől, ahogy a románok vagy a szlovákok teszik .
2015. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Oké, a hírportál ezt írta. De a Jobbik mégis hol állított ilyet?
2015. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
Én vagyok az élő bizonyíték. Buddhai alakom van. Állítólag szerencsét is hozok...
2015. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
A kérdező kérdéséből látom az iróniát... :)))
2015. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az alfahír a jobbik hivatalos hírportálja.
2015. márc. 26. 19:30
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Kevesen tudják, de Buddhán kívül még Caesar, Jézus, Shakespeare, Gandhi és Einstein is magyar volt. Nézz utána az Alfahír-en. ;)
2015. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!