Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hazudik a legtöbbet a...

Ki hazudik a legtöbbet a kampányban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 12:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
És te kire szavazol, kedves kérdező?
2010. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
azt hiszem ez eléggé egyértelmű...
2010. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindenki. Nálunk igazmondással nem lehet nyerni.
2010. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki. Nálunk igazmondással nem lehet nyerni.


Ebben van valami!


Hiszen sok az inaktív, akiknek a szavazata dönt.

Viszont ha az inaktívoknak teljesítenek és nem a gazdaság fejlődéséből akarnak támogatni, az katasztrófa.

Így aztán megy a lózung, a nagyot mondás, és ha betartják annál nem is lehet nagyobb baj.

2010. febr. 17. 14:26
 15/20 anonim ***** válasza:
45%

A Jobbiknak nincs semmi fogalma a gazdaságról.Előttem ezt világosan és érthetően megírták.A mezőgazdasághoz pedig halvány lila gőze sincs.

Az egész programjukról nagyanyám meséje jut eszembe:

A szegény napszámos leül este vacsorázni.Az asszony odateszi az asztalra a hajában főtt krumplit,egy szelet kenyérrel.Mondja neki,hogy hagymát és zsírozót nem tud mellé adni,mert elfogyott.

Az ember eszeget,majd megszólal:

István gazdának van egy eladó malaca,60 pengőt kér érte.

Ha vóna 20 pengőnk,kérnék valakitől kölcsön huszat,20 pengővel adósok maradnánk,akkor megvehetnénk a malacot és lenne zsírozónk.Felkiált a sarokban ülő gyerek :Idesapám,de jó,hurkát eszünk,hurkát eszünk!

Ilyen a Jobbik programja is.

Semmiből akar disznót vágni.

2010. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát a mezőgazdasággal kapcsolatos írás egy kicsit sántít.El lettek adva a gazdaságok,tsz-ek,magántulajdonban van a 90% az állat tenyésztést durván felszámolták,a földek nagy része privatizálva lett,az én adómból ne vegyenek terepjárót meg új autót a szegény vállalkozók(mert ugye papíron azért világ életükben veszteséges a cég)akkor meg nem kell nekik támogatás!A földek közt valóban van különbség.Egyiket könnyű művelni és jól terem,a másik majdnem még egyszer annyiba kerül megművelni és felét termi csak!De a termény eladáshoz mi a búbánatnak kellenek a fővárosi gabona kereskedők brutális lenyúlással???Akkor még nem beszéltem a kiszámíthatatlan terményárakról,a keresletről és az időjárás kegyeiről!Öntözni sem lehet mindenhol.Aszály idején még mosni sem szabadott!Hülyeség.A gépgyárak el lettek adva,tönkre tették direkt.Jelentős fejlesztési lemaradások és piactelítettség lenne az ellenfele egy most kezdett projektnek.Ezt felejtsd el.Ki hazudik?Szerintem mindenki.Egy a cél.Adjunk x-et a nevük mellé,ők meg majd szívják a vérünket,mi meg a f.szt...
2010. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egyértelmű...JObbik....Mit akarnak majd az eladott földekkel,kierőszakolni???És összedöntik M.O-ot egy estleges valódi Fegyverbe megmozdulással....hát ez óriási terv...Szerintem még ők sem gondolták komolyan.Arról nem is beszélve....Űzzük ki a multikat....ki fog munkát adni annyi embernek...

AMikor elmennének a multik mindenki pánikolna és mire észheztérnénk jönne ám az annyit emlegetett államcsőd.

Aztán a jobbikosok szétvernék az országot,mert hát Krisztike meg a Gáborka nem ezt ígérte...na kb ez lenne a helyzet.

Viszont az is egyértelmű hogy amit a fidesz mond az is sántít itt-ott.Az MSzp-be meg csak a legkitartóbbak bíznak.Én csak akkor bíznék ha egy hasonló kiállású ember lenne mint a BAjnai.

2010. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"itt-ott", hadd nevesselek ki:)
2010. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
természetesen iróniával van az itt-ott....
2010. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Maszop,szardsz,nem biztos hogy jobbik,Most Döntsétek el Felálljak?
2010. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!