Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP magyarellenes?

Az LMP magyarellenes?

Figyelt kérdés
Már számos megszólalásuk volt, amiben sértegették a magyarokat a cigányok mentésére.

2015. márc. 9. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Az LMP? Meglepődnék, de ugyanezzel az erővel mutathatnád is... De persze levegőbe vádaskodni egyszerűbb, az egyszerű válaszadó beveszi, a bonyolult meg minek kérdez :-D
2015. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Megmagyaráznád ennek a divatos magyarellenes szónak a jelentését?
2015. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=ch3LoSs-nLU

Ha egy politikus ilyen véleménnyel van a magyarokról, akkor hogy akarja vezetni?

2015. márc. 9. 19:18
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Az. Ez a libsi módszer.
2015. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Én ahogy láttam ez a "felszólaló" már ránézésre is részrehajló....


Egyébként nem lehet kizárni, bár én perpillanat az lmp-t tartom "legnormálisabbnak" a többi "baloldali" közt, de lehet nem lennének jobbak a végén.

2015. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem gondolom magyarellenesnek az LMP-t, de szvsz az még egyszer sem fordult elő, hogy egy konkrét magyar-cigány konfliktusnál akár egyszer is magyarnak adjanak igazat.
2015. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Minden párt ellenünk "dolgozik"még a jobbik is...
2015. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
A kárpát-medencei magyarság kiirtása és a vízkészleteink ellopása a céljuk annak érdekében, hogy a százezerszámra betelepülő zsidóság második hazát találhasson magának, ha esetleg Palesztinában rosszul ütnének ki a dolgok. Balaton mellett, budai hegyekben stb. az LMP segítségével már épülnek a fallal elkerített, fegyveresekkel, tankokkal őrzött zsidó telepek. Persze ezt nem mondják be a híradóban, mert az is az ő kezükben van!!
2015. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Igazából igaza volt a cigány LMP-snek addig, amíg nem kezdte el kritizálni a magyarokat. Lényegében most, ezzel a videóval sikerült engem frankón kiábrándítani az LMP-ből is. No, nem azért mert védik a cigányokat, hanem azért, mert ugyanaz a maszatolás megy náluk is, mint a többi pártnál.


Ha mondunk valamit, akkor illik kiállni a véleményünk mellett és nem demagógiával reagálni arra. Ráadásul ha egy jobbikos mondta volna ugyanezt, csak ellentétes előjellel (ráadásul annak még nagyobb valóságtartalma is lett volna), akkor már régen kitiltották volna a Parlamentből.


Ennyit az LMP-ről is...

2015. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
9: 16 évesen még ezt elhittem. De most, tíz évvel később már kötve hiszem ezt. Szerintem a zsidók nem szívesen jönnének ide, inkább mennek az USA-ba, ahol szintén van víz és sok-sok üres terület.
2015. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!