Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy politikus lehet nyíltan...

Ha egy politikus lehet nyíltan magyarellenes, akkor miért nem vállalhatná fel egy politikus az antiszemitizmusát?

Figyelt kérdés
És most nem a gyűlöletkeltésre gondolok (bár sokszor sajnos ezek összeforrnak), hanem a nézetekre. Ha egy politikus kifejezi a magyarok iránt érzett ellenszenvét, esetleg intézkedésekkel is nehezíti a helyzetüket, az kevésbé jogsértő, mint mikor valaki kifejezi a zsidók iránt érzett ellenszenvét?
2013. dec. 10. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy politikus nem fejezheti ki konkrétan a magyar nép iránt érzett ellenszenvét és nem hozhat intézkedéseket, amelyek kifejezetten a magyar emberek ellen irányulnak. Mármint technikailag megteheti, de elítélendő. Pont úgy elítélendő, ahogy a rasszizmus is.
2013. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanolyan jogsértő mindkettő, bár én még nyíltan magyarellenes politikust még nem láttam.


Tehetségtelen, gerinctelen, elvtelen figurát láttam néhányat, de a bárki ellen való zsigeri gyűlölet megnyilvánulásnak azért mégis csak bajosan lehet aposztrofálni, bármely megnyilvánulásukat.

2013. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

én ezt az egész magyarellenességet nem értem

szerintem magyarellenes magyar nem is létezik

csak azért mert valaki nem hirdeti boldog boldogtalan, hogy "én bizony magyar vagyok", meg nem lobogtat árpád sávos zászlót és neadjisten még rá is mer világítani a Magyarország hibáira, attól még nem lesz magyarellenes valaki

a fent ülő poltikusaink szarnak a nemzetre, csak a saját zsebük tömése a cél, ez magyarellenesség? mondjuk ez már meggondolandó...

2013. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
A kérdés alapjáraton hibás feltevéseken alapszik, tehát ebből kifolyólag értelmezhetetlen és megválaszolhatatlan.
2013. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ozmium42 ***** válasza:
Az erős kutya b...szik elv érvényesül. Az erősebb etnikumok terrorizálhatják a gyengébbet, a gyengébb pedig nem tud visszavágni. Ami pedig a zsidókat illeti, őket senki sem bánthatja, ez a tény pedig sok konspirációs teória alapja.
2013. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3#, legközelebb olvasd el a kérdést..:)

4#, ha már kioktatsz, fogalmazd meg, mi a hibás. meg lehet győzni, csak ahhoz kellene a magyarázat is.



Nem magyar politikusra gondoltam. Jan Slota például nem magyarellenes?

2013. dec. 10. 22:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Zsidók haza!
2013. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na, én írta egy magyarellenes politikust, várom a válaszokat, főleg harmadik és negyedik válaszoló. Vagy tévesen nevezik Jan Slotát magyarellenesnek?
2013. dec. 13. 19:35
 9/12 anonim ***** válasza:

na hármas vagyok

mégis mit kéne írjak?

legközelebb beleírhatnád a kérdésbe azt is, hogy nem magyar poltikusra gondolsz

ma a magyarok között is rohadt nagy divat lett magyarellenesezni

amúgy meg nem hülyeség amit kérdeztél, ennek valószínüleg senki sem fogja tudni megmondani az okát

lehet azért mert a zsidók kezében vannak a magyarok és nem fordítva?

2013. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

amúgy Jan Slota nyíltan magyarellenes, ez magáért beszél, nem kell bizonygatni

viszont vele foglalkozni sem kell, egy alkoholista suttyó, remélem egyszer idetéved hozzánk és helyben el is hantoljuk azt a szemétládát

és nem, nem amiatt utálom, ahogy beszél a magyarokról (mert a szlovákok 90%-a is így beszél rólunk), hanem ahogyan azt teszi, nyíltan, mindenki előtt

itt nálunk mikor hallassz így beszélni egy politikust a szlovákokról?

az egész szlovák parlamentet is felgyújtanám, amiért ezt hagyja...

2013. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!