Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra fizessük vissza a...

Mikorra fizessük vissza a hatalmas államadósságot?

Figyelt kérdés
Teljesen lebénítja az országot, emberek millióinak életét, jövőjét teszi tönkre, az én jövőm is ez tette tönkre [link] nem szeretném, ha gyermekeim és unokáim életét is ez tenné tönkre. Mikor lehet ezt visszafizetni 100-200 év múlva?
2015. febr. 26. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán nem ez tette tönkre az életed.


[link]


1995-ben még 85% volt, aztán 2001-re le lett szorítva 51%-ra. Vissza lehet fizetni 15 év alatt.

2015. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vissza lehet fizetni, így van. Ahogy Ceausescu tette, konkrétan beledöglene az ország. DE nem magával az adóssággal, hanem a kamataival van probléma. A kamata körülbelül az egészségügyünk teljes kiadásával egyezik meg. Ez pedig nem kis pénz, látjuk, hogy az egészségügy ott ül az ország kiadásaink élén. Konkrétan nagyságrendekkel jobban élnénk, ha alacsony lenne az államadósság.
2015. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mongoloid ***** válasza:
45%
az fizesse aki csinálta! a jelenlegi összes politikus vagyonát el kéne kobozni és akkor abból rendezni a sorokat.
2015. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Soha.A bankárok direkt úgy csinálják hogy minél tovább adósságban maradjon egy ország.De ez csak az egyik probléma.A másik probléma az hogy a politikusok ellopják a pénzt a törlesztés helyett.Így meg végképp esélytelen visszafizetni az államadósságot
2015. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell visszafizetni. Fogalmatok sincs hogyan mukodik az allamadossag.


Amugy aki azert nyavajog mert az eletet tonkretette az allamadossag, az egyszeruen hulye.

2015. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5

Kicsit nehezen hiszem el, h egy 'no name' oldal jut hozzá "szigorúan bizalmas adatokhoz".

2015. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 noname152678 ***** válasza:
Kedves elozo kommentelo csak hogy tudd nem jutott mas eszembe amikor csinaltam ezt a profilt es ennek aztan semmi koze ahhoz hogy mit tudok vagy mikhez jutok hozza. Es hidd el hogy nem orulnek neki ott fent hogy ez kiszivargott es nyilvanossagra hoztak es nem a parlamentre gondolok az ott font alatt :)
2015. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 9

Ne értsd félre, nem a nevedre céloztam, hanem az oldal a "no name".

Egyébként van arra valami forrás, h ez az információ tényleg kiszivárgott, vagy csak az oldal üzemeltetőjének a fejéből pattant ki?

2015. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 noname152678 ***** válasza:
ja értem elnézést a félreértésért! Nos hogy őszinte legyek nem tudom magát a forrást de ennek utána lehet nézni és bebizonyosodik hogy igaz, az adatok nem hamisak!!! Egyébként ezt nem a védelmének érdekében mondom de mi értelme lenne ilyen adatokat meghamisítani hisz ha az kitudódna egyből értékét vesztené mert nem hinnének benne az emberek!
2015. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 noname152678 ***** válasza:
Elnezest * hitelet vesztene *
2015. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!