Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffernek mi baja van? Nem...

Schiffernek mi baja van? Nem ízlik neki a szőlő?

Figyelt kérdés

[link]


Azt aki ledöntötte a 2/3-os többséget, már egyből támadja. Tényleg a Fidesz embere lenne?



2015. febr. 24. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Már nem azért, de először Készék kezdték őt el támadni, szóval ne csúsztass már, légyszíves.
2015. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Valószínűbb, hogy nincs következetes eszmerendszere, mindig oda kap, amit az adott pillanatban jobbnak lát. És nem nézi, az értelmes-e.
2015. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Kész kezdte hangolni a közvéleményt ellene, aljas, hazug módon. Nem csodálom, hogy felment a pumpa.
2015. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Kész ellen is lehetne felhozni dolgokat.

Csak az egész baloldali média beállt mögé, így nem volt egyszerű.


Meg nyomták állandóan, hogy független jelölt, független jelölt, FÜGGETLEN JELÖLT.


Független a lóf_szt.


Kész lolita komplexusos, kiskorú diáklányokkal került szerelmi és szexuális kapcsolatokba és engedély, megfelelő végzettség nélkül tanított egy szakközépiskolában.

2015. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2015. febr. 24. 10:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Hagy pereljen, max. megismétlik a választást, és nem csak 10%-ot fognak ráverni a Fideszre (és Schifferre) hanem 50-et.
2015. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most mi ez a támadássorozat hirtelen az LMP-vel és Schifferrel szemben?


Én elolvastam a linkelt cikket és teljesen megértem őt, hogy fel van háborodva. Ráadásul igen... én is azon röhögtem, hogy mindenki függetlenként állítja be Készt, miközben marhára nem az (illetve, csak papíron az). Ez nem a választók megvezetése, átvágása?


Kubatov meg... Na ott is megvannak az aljas húzások, de azt tudom, hogy ő egyedül dolgozik. Nem szövetkezik más pártokkal. Schifferből meg nem is nézném ki, hogy beszállna egy ilyen buliba.

2015. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

ledöntötte a 2/3os többséget már nemzeti hős?

szerintem csak bebizonyította mennyire egy undorító dolog még mindig a baloldal

2015. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 4/8 02.24 10:45

"Meg nyomták állandóan, hogy független jelölt, független jelölt, FÜGGETLEN JELÖLT."


A függetlenezés csak Schmitt Független Pálnál és Tarlósnál, és a hasonszőrűeknél lehet igazán átlátszó, amikor egy párt nyom valakit függetlenként, pláne, ha már korábban ezer szállal kötődött a párthoz még akkor is, ha éppen nem is volt tag.

Készről ezt nem lehet elmondani. Vagy tudsz valamit, hogy konkrétan melyik párthoz kötődött volna (a Fideszen kívül, de hát most éppen ellenük indult, szóval ez nem ér)?

További értetlenség ha hat párt támogatja, akkor igenis lehet valódi függetlenségről beszélni, mert nincs egy párthoz sem elköteleződve, a pártok között sincsen egységes szavazási kötelezettség, és ezért nyilván Késztől sem lehet megkövetelni. Vagy azt hiszed, hogy dobókockát visznek a parlamentbe, és azzal döntik el, hogy aznap kivel szavazzon össze? Okos és hiteles gondolat! ;)

Simán lehet hitelesen független, és a baloldal csak a kétharmad megdöntése volt az érdeke, bár ha nagyon akar, a Fidesz nyilván bármikor meg tud venni egy szavazatot, vagy megint módosítják a házszabályt, ami eddig úgy volt, hogy a házelnök nem szavazhat, de mivel kellett a kétharmad, mégiscsak adtak neki szavazati jogot. Lehet, hogy ezután kettőt vagy hármat fog érni a szavazati joga. Ilyesmire indig is hajlamos volt a Fidesz, miért éppen most változna?


"Kész lolita komplexusos, kiskorú diáklányokkal került szerelmi és szexuális kapcsolatokba és engedély, megfelelő végzettség nélkül tanított egy szakközépiskolában."

- Mindezt arccal és névvel és személyes adatokkal is mered nyilatkozni? Kész első pillanattól kezdve perli az ezzel vádaskodókat, talán te se maradnál ki, bár kishal vagy, de nyilván vannak bizonyítékaid, vagy csak annyira vagy képes, hogy másokat szajkózz?


---

"Hagy pereljen, max. megismétlik a választást..."

Kész nem követett el választási csalást (ellentétben a Fidesszel, akinek a szavazatszámláló bizottsági párt-delegáltja listáról pipálgatta, hogy ki volt szavazni, majd amikor felszólították, hogy hagyja abba, újság szélén jegyzetelte a neveket, és ezért rögtön ki is rúgták a bizottságból).

Választást csak abban az esetben ismételnének, ha az bizonyíthatóan befolyásolta a választás végeredményét. Bár az OVB elfogult a Fidesz érdekében, így az ítéletüket is annak megfelelően kell kezelni, de szerintem a Fidesz nem akarja megismételni ezt a meccset.

2015. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szóval schiffer vér fideszes, de Készt nem lehet baloldalisággal még csak vádolni sem...
2015. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!