Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne az éhezőkön...

Hogyan lehetne az éhezőkön segíteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akik nem hajléktalanok, csak sima állástalanok, közmunkások vagy minimálbédből élnek. A szomszéd gyerek folyton sír mert éhes pl. Egy csomó küzmunkás is folyton éhes, alig esznek a parkba nyáron látni. Ezekkel mit lehet tenni?
2015. febr. 23. 21:58
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

"akkor most mi az olcsó?"


Pont ez az, hogy ez amit eszem az olcsó. Ugyanis nem futja másra, így is alig eszem egy pici korongot, de nem telik többre. Értem én, hogy több alapanyag van így is 1 köbcenti húsban, de erre telik, egy falat hús helyett meg egy koprng van, ez mégis az ebéd érzetét kelti.

2015. febr. 23. 23:28
 32/43 anonim ***** válasza:
62%

"#29: a kaja nem csak fehérjéből áll. A szénhidrátok jelentik az elsődleges energiaforrást, aki vegetál annak az a legfontosabb."


A szénhidrát sokkal olcsóbb, mint a fehérje, csak úgy szólok.

Tésztafélék, burgonya, rizs. A legolcsóbb dolgok a világon.


A magyarokat meg kell tanítani a minőségi életre. Az a legnagyobb hibája mindegyik kormánynak, hogy ezt nem teszik meg.

2015. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

az lehet de 1000ft/ kilós áron vegyük már a szénhidrátot amikor egy kiló krumpli nincs 150 ft...

meg éhezünk meg csórók vagyunk... beszarás

2015. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%

"A magyarokat meg kell tanítani a minőségi életre. Az a legnagyobb hibája mindegyik kormánynak, hogy ezt nem teszik meg."


Igen, a 4es kommentben megmondtam, hogy rovarokat kell enni, azok tele vannak fehérjével. Ez vezetne igazi jóléthez!

2015. febr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

nem kell rovarokat enni, de ne kössünk már nyilvánvalóan rossz üzletet azzal, hogy nincs sok pénzünk


aminosav profil meg ilyenek? ilyen retek buták a magyarok

2015. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
7%
Ettem már gilisztát is enyhén megpirítva.A lényeg az,hogy egyben kell lenyelni. Mert tele van humusszal.Egyszer megrágtam úgy nem jó.
2015. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
7%
A sáska íze a csirkeszárnyra emlékeztet a legjobban. Semmi probléma nincs velük.
2015. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
nobajnernoparty a pulykamellérmében hús van némi szójával dúsítva, nem ehetek krumplit rizzsel
2015. febr. 23. 23:37
 39/43 anonim ***** válasza:
77%

És az miért jobb üzlet neked, mint mondjuk csirkemellet panírozni otthon?


Na kb ennyi az éhezőket is győzködni a felelős vásárlásról. Az egyik fülükön be a másikon ki.

2015. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Ettem csírkét is, az drága csontos így hús alig van benne és fél comb jutna naponta. Komolyan ilyen hülyeségeken döl el minden ? :D
2015. febr. 23. 23:52
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!