Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha végre liberális demokrácia...

Ha végre liberális demokrácia lesz itt, akkor kellenek hozzá liberálisok?

Figyelt kérdés

De tényleg. Joguralom, emberi méltóságból eredő klasszikus szabadságjogok megvalósulása után mit akarnak még a liberálisok? Tudom, hogy ma ez megsérült, de ha visszaáll a rend, akkor mégis mit szeretnének, miért lenne létjogosultak?


Az már szellemi terrorizálás, hogy ők kisajátítják maguknak az alkotmányosságot, mint ha akik rajtuk kívül áll, az nem akarja ezt.


2015. febr. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban liberális eszme kell hozzá, és aki ezt vallja az liberális (vagy részben az). Egyébként miért gondolod, hogy megsérült? (csak kíváncsiságból)
2015. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
A liberális az megvan, túlságosan is. Már csak demokrácia kellene.
2015. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a magyar liberálisok meg szívük szerint elnyomnának minden mást hirdető mozgalmat, ami már nem éppen liberalizmus... (első voltam)
2015. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Joguralom, emberi méltóságból eredő klasszikus szabadságjogok megvalósulása után mit akarnak még a liberálisok? Tudom, hogy ma ez megsérült, de ha visszaáll a rend, akkor mégis mit szeretnének, miért lenne létjogosultak?"


Egyeseknek többletjogokat másoktól.

2015. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!