Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet keményen...

Miért nem lehet keményen fellépni a határsértőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Az államhatár sértés súlyos bűncselekmény. Az állam fenn kéne, hogy tartsa a jogot, hogy az illegális átlépőket veszélyforrásnak nyilvánítsa. Ez alatt értem például a szögesdrót kihúzását, a taposóaknák és géppuskatornyok telepítését a fokozottan veszélyes szakaszokon.

2015. febr. 14. 11:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

és az enyémre, miért nem válaszolsz?

az adócsalás, uniós pénzek elsikkasztása, pénzmosás, közpénzek kimenekítése offshore cégekbe nem bűncselekmény?

2015. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ja szóval ez nem költői kérdés volt, hanem komolyan nem tudod, és mástól vársz választ? De, az. Örülsz?
2015. febr. 18. 00:10
 23/33 anonim ***** válasza:
sajnállak, hogy ennyire szűk látókörű sötét ember vagy
2015. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Az érvek elfogytak, indul a személyeskedés. Leülhetsz, egyes.
2015. febr. 18. 08:50
 25/33 anonim ***** válasza:
nem személyeskedés, csak tanultabb vagyok, mint te
2015. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Már megint személyeskedsz, és olyanokat állítasz, amiről fogalmad sincs. Nem tudod, mit és mennyit tanultam.

Ezenkívül ezt úgy használod, mintha érv lenne. Az én apukám elveri a tiedet, tehát nekem van igazam. Kb ez a színvonalad. És ezután tanultnak nevezed magad.

2015. febr. 18. 11:31
 27/33 anonim ***** válasza:
Tanult ember nem állít olyanokat, amiket te ide leírsz.
2015. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
És ha mégis? Összedől a világod?
2015. febr. 18. 21:50
 29/33 anonim ***** válasza:

Az enyém aztán nem. Tételezzük fel, hogy igaz, amit állítasz, akkor viszont hatalmas nagy szégyen, hogy így gondolkodsz.

Fentebb már egy páran leírtak mindent, mindegyikbe belekötöttél. Ez csak elárul valamit.

2015. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A te eszmefuttatásod: Illegális operációs rendszered van, bűncselekményt követsz el, javaslom a lakásod elé is állítsunk géppuskatornyot. Egyébként a saját álláspontomra megadtam a bizonyítékot, de bocsánat, nem tudtam, hogy egy analfabéta kérdésére válaszoltam.
2015. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!