Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szoktak gyakran a...

Miért szoktak gyakran a vitafelek vita közben vagy kezdetekor megfutamodni?

Figyelt kérdés

Amikor a vita kezdeményezője valami arrogáns, buta, személyeskedő ember, akkor értelemszerű az ilyesmi, de amikor a kérdező / vádló normális hozzáállású, akkor furcsa dolog a megfutamodás.


Nekem már többször volt ilyesmiben részem. Egyszer kérdeztem, hogy "Mi alapján gondolják az emberek, hogy a kereszténykonzervatívok mindenkit templomba járásra köteleznének, úgy mint Szent István korában?", erre érkezett egy ilyesmi válasz, hogy: "Mert ismerjük őket.

Már most is meg akarják mondani, hogy mikor mit csináljunk és ha nem lenne EU, már rég a Horthy-rendszerben élnénk."


A válaszra írtam keresztkérdést, és a "válasz" beírója hallgatásba menekült. Vagy másik, szintén magyar politika rovatban levő kérdésnél az illető sportot űzött a kereszténység és a magyar történelem szidásából, és miután normális hangnemben írtak neki kérdéseket, azután abba maradt az egész.


2015. jan. 30. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"#2: Ha már kezded, akkor kérdem: Mi bizonyítékod van erre ?"


Mondjuk nézted már, hogy viselkednek a Fidesz politikusai? Hoffmann Rózsa szerint keresztyén útra kell téríteni a gyerekeket, Semlyén Zsóti szerint még evolúció sincs. Lázár János szerint mindenki annyit ér, amennyije van és ezért szorgalmasan gyűjtögeti a vagyonkáját, mert hát ugye ilyen logikával több pénzzel és hatalommal ő értékesebb és jobb ember lesz, Orbán Viktor szerint vége a jóléti államnak (mintha itt lett volna ilyen) és most jön a munkaalapú állam illiberális demokráciával, ahol majd ő megmondja, hogy mi hogy legyen és a kert végébe kerül még egy kikötő is a stadionja mellé, ha pedig már unja Felcsútot, majd szépen fellimuzinozik a Királyi Várba, mert hát ott lesz az udvartartása a szentemnek.


Ha neked nem elég bizonyíték, amit 5 éve csinálnak, akkor nagyon sajnálom, de egy vakpapíros vagy, aki nem lát a saját szemétől.

2015. jan. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
(07:19, és sorba passzolják át a az iskolákat egyházi fenntartásba, amit szintén mi fizetünk, csak legalább ott lehetnek a papok is...)
2015. jan. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sir Butcher

Na, ez meg a másik, amit még nem is írtam le.

2015. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!