Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem túlzás, hogy ennyi Trianon...

Nem túlzás, hogy ennyi Trianon-emlékművet építenének?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magyarellenes, szerintem is durva dolog volt Trianon, de azért ez felháborító. Itt egy kezdeményezés, hogy MINDEN magyarországi településen épüljön egy Trianon-emlékmű.

[link]


Tényleg erre kell költeni az amúgy se sok közpénzt? Lassan száz év elmúlt már, meddig kell még emlékeznünk, és fájdalmat éreznünk? Ráadásul nemcsak Trianonban és nemcsak Magyarország szenvedett veszteségeket a 20. században (Ausztria és Bulgária is nagy területeket vesztett, tőlünk a szocializmus alatt majdnem annyian elvándoroltak, mint amennyi embert Trianonban elcsatoltak stb.), erről miért nem beszélünk?



2015. jan. 28. 14:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%
Stadionokat kedves utolsó?
2015. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."
2015. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

Antimagyar vagy, csak nem tudsz róla.

:DDDDDDDD

Én minden település minden utcájába trianon emlékművet akarok.

2015. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk kettő van a faluban.
2015. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem minden közpénzből épül, sőt.
2015. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok "nagymagyar" meg hungarista, meg semmi ilyesmi, de nem értem, hogy egy magyarnak mégis, hogyan lehet felháborító az, hogy megemlékezünk az országot ért legnagyobb tragédiáról?!

Ezt a száz éves cuccot meg próbáld azoknak bemagyarázni, akik a határon túl élnek és nap mint nap atrocitások érik őket.

A közpénzről meg: ja szerintem is inkább még több stadion kellene, még nincs elég szerintem se...


Amúgy Ausztria nagyjából etnikai határokat kapott, az elvesztett bolgár területeken pedig alig él bolgár (legalábbis mára), leszámítva Dél-Dobrudzsát, amit velünk ellentétben megtarthattak a 2. világháború után.

2015. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
42%
Szerencsére nem ez a többségi vélemény, és csak egy maroknyi, elhanyagolható létszámú idegen kisebbséget zavar a magyar nemzetet ért igazságtalanság okozta elviselhetetlen fájdalom emlékművei.
2015. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem túlzás.

1000x értelmetlenebb dolgokra is szórták már a pénzt.


Az, hogy ez a kis hungarofóboknak nem tetszik az legyen a ti problémátok.

2015. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%
Trianon gyakorlatilag Magyarország Holokausztja.
2015. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
És akkor sajnáltassuk magunkat mi is ezer meg ezer évekig - sok nagyszerű dolog fog majd születni az önsajnáltatásból és siránkozásból! Ezt mindenki tudja, csak a prosperáló, gazdaságilag fejlettebb országok nem! Az pedig, hogy jobban élnek, csak egy trükk, elvtársak! Nálukn itthon most rossz, külföldön azért nem jó! Az imperialista kapitalista nyugat haldoklik elvtársak! Csak még egy kicsit kell sajnáltatni magunkat, és összeomlik magától.
2015. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!