Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem túlzás, hogy ennyi Trianon...

Nem túlzás, hogy ennyi Trianon-emlékművet építenének?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magyarellenes, szerintem is durva dolog volt Trianon, de azért ez felháborító. Itt egy kezdeményezés, hogy MINDEN magyarországi településen épüljön egy Trianon-emlékmű.

[link]


Tényleg erre kell költeni az amúgy se sok közpénzt? Lassan száz év elmúlt már, meddig kell még emlékeznünk, és fájdalmat éreznünk? Ráadásul nemcsak Trianonban és nemcsak Magyarország szenvedett veszteségeket a 20. században (Ausztria és Bulgária is nagy területeket vesztett, tőlünk a szocializmus alatt majdnem annyian elvándoroltak, mint amennyi embert Trianonban elcsatoltak stb.), erről miért nem beszélünk?



2015. jan. 28. 14:48
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
0%
Inkább kelet eu kéne. Szépen az összes kelet európai ország egyesülne mint most az eu ban viszont mint vetélytársa a nyugatnak. Így szövetkezve lengyelekkel szlovák meg minden keletivel már fellehetne venni a versenyt. Amúgy fölös pénz szerintem pedig egyáltalán nem vagyok egy nemzetellenes liberál fasiszta hogy szépen fogalmazzak.
2015. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Holokauszt emlékművekre sokkal több pénzt fordítanak az aktuális kormányok.
2015. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: biztos nem, abból összesen 16 épült az országban, Trianon-emlékműből meg 389.


[link]

2015. jan. 28. 14:54
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
szerintem tulzas, van eleg.
2015. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem lenyűgöző, hogy hányféleképpen tudták megvalósítani az emlékművet. A többiek emlékműveit miért nálunk kellene megépíteni?
2015. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ez egy szaros Facebook csoport, kevesebb mint 2000 lájkkal.

Miről beszélsz?

2015. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ja mondjuk az oldalt az illető szerintem is félreértette. Amúgy önkormányzatok építik saját pénzből.
2015. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%

Ismét egy rasszista, magyarellenes kérdés.


Még szerencse, hogy csak a törpe kisebbség gondolkodik így.

2015. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
4%

De, az, túlzás.


A Trianon-kultusszal ugyanaz a baj, mint a Holokauszt-kultusszal: a bepalizott tömegek nem veszik észre, hogy egyeseknek baromi jó üzlet mindkettő.


Engem se az nem boldogít, ha a zsidókat gazdagítom kárpótlás ürügyén, se az, ha Trianon-cuccok vásárlásával kivénhedt kopaszokat.....

2015. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az lenne a legjobb, ha most nem emlékműveket építenénk, mivel nem ez a legfontosabb dolog.
2015. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!