Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak vajon megköszöni...

Orbánnak vajon megköszöni majd a devizahitelesek nagyrésze, h kihúzta őket a szarból? Gondolok itt 2018-ra!

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8: Ez a baj nagyon egyébként, hogy mindenki általánosít. Nekünk konkrétan még a 2 milliót sem éri el a felvett hitel, a házzal voltak problémák és nagyon-nagyon gyorsan kellett a pénz. Felvettünk annyit, amennyiből meg tudtuk oldani valamennyire a gondot és azóta is fizetünk, mint a katonatiszt.


(Elkeseríteni meg nem akarlak, látott az devizát, csak nem annyit.)

2015. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1.

A szerződésben vállaltam, hogy az ügyleti kamat a CHF LIBOR-hoz fog igazodni.

A kormány a bankfelügyeletet uszíthatta volna a bankra, és számon kérhette volna a kamat igazítást (csökkentést), továbbá az elszámolási törvény is figyelembe vehette volna a CHF LIBOR 2-3% csökkenését (szimmetria elve). A bank laza mozdulattal hárította magáról a kamat kockázatot, és erre a kormány szemet hunyt.


2.

A bankszövetség 2006-ban elhitette velem, és további sok millió emberrel, hogy az árfolyam hosszú távon nem fog változni, de inkább a forint erősödésére lehet számítani, tehát nincs valós kockázata a devizahitelnek.

Elvárható lett volna, hogy a kormány ennek figyelembevételével húz ki bennünket a szarból. Arról nem beszélve, hogy a csalás és a bennfentes kereskedelem büntetendő.

2015. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2018 ra gondolsz?

Kérlek ezt fejtsd ki bővebben!


Lehet, hogy nem ugyanarra gondolunk. Nekem 2018 a futamidő végét jelenti.

2015. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem autóra van svájci frank hitelem. Orbán fővezért azt mondta, hogy a megoldás nem a kormány dolga, a bankoknak és a hiteleseknek kell tárgyalniuk. Na, holnap be is megyek a bankba és megmondom nekik, hogy hívják ide Csányi Sándort, mert sürgős tárgyalnivalóm van vele. Nevetséges, de inkább sírnék. Rá se merek gondolni, hogy mennyit fizettem már vissza és még mennyit kell majd fizetnem.
2015. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!