Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet segélyekből megélni?

Hogyan lehet segélyekből megélni?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam hogy nem egy jó móka , és amúgy 3 hónapnál tovább lehetetlen is.

Hogyha "szeretnék" még pár gyereket is nemzeni mellé - a családi pótlék miatt - még az sem lenne túl sok , ráadásul a családi pótléknak is vannak feltételei.


Úgy tudom viszont hogy többekközt a mi hazánkban is vannak olyan bizonyos "rétegek", akiknek sikerült ügyesen úgy csűrni , csavarni a dolgokat, hogy mégis népes családot is sikerül fenntartaniuk valamilyen módon. Igaz hogy nem esznek minden nap lazacot, nem szép igényes házban laknak, de azért életben maradnak, és ahogy elnézem cigire is futja nekik, és többnyire alultápláltnak sem mondhatóak.


Hogy van ez hogy a magyar belehal ha segélyből kell élni,mások pedig ebben a közegben is szaporodnak mint a nyulak? Ők hogy csinálják ezt? Milyen juttatásokat, segélyeket igényelnek?


2015. jan. 4. 19:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol hallottál te 5 gyerekes hajléktalan családról.
2015. jan. 4. 22:30
 12/12 anonim ***** válasza:
A masszöröm idősebb fia egy cigánylánnyal él együtt, akinek a családja töle/tölük fej plusz pénzt(külön számlájuk van a boltba, amit a fiú- fiatal apuka,mert van három közös gyerek, meg uton a negyedik, és a csaj nem hajlandó változni - fizet...Ö csak a gyerekek miatt marad, hogy legyen normális apai alak az életükben. A helyi önkormányzat meg visszakérdezés nélkül ad segélyt és szoc.támot, mert ha akadékoskodnak, ök fenyegetőznek és stb. Az apai nagyanyjuk meg normális mintát akar nekik mutatni, hogy ugy is lehet. Majd ha a kölkök felnöttek lesznek kiderül melyik családi ág nevelésének volt erös hatása a kettö közül.
2019. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!