Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet megélni 60 ezer...

Hogy lehet megélni 60 ezer forintból? Lehet itt (m) agyarkodni, de gondolkodjunk már hol és miből élünk?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 2. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel választások előtt állunk, van egy olyan érzésem, hogy a problémát hamarosan orvosolni fogják.
2013. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha 2 napig eszel és 28 napig nem, akkor simán meg lehet élni 60 rugóból
2013. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Megélni nem lehet belőle, csak éldegélni, vegetálni. Amúgy meg nekem mindenkinek, aki a fizetése miatt panaszkodik, azt üzenem, lehet munkahelyet váltani, továbbképezni magad, stb. A lehetősége tárháza határtalan, csak meg kell ragadni.
2013. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vadkan01 ***** válasza:
Csak akkor, ha saját maga termeli meg az ételt és ingyen kút van.
2013. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

3/3. Ne légy nevetséges! A lehetőségek tárháza nem végtelen, hanem nagyon is korlátozott: Legalábbis itt Magyarországon.

Mit tanuljon egy középkorú konyhásnő, vagy egy takarítónő, vagy akár egy ápolónő? Ha otthagyja a munkahelyét, nem kap ennyi idősen szinte sehol sem munkát.

A kérdésre: megélni nem lehet, legfeljebb nyomorogni. Vagy akkor, ha van olyan családtag, aki tud segíteni. De ez nem érdekli a Fideszt!

2013. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

" Megélni nem lehet belőle, csak éldegélni, vegetálni. Amúgy meg nekem mindenkinek, aki a fizetése miatt panaszkodik, azt üzenem, lehet munkahelyet váltani, továbbképezni magad, stb. A lehetősége tárháza határtalan, csak meg kell ragadni."


"lehet munkahelyet váltani"- Mégis hogyan amikor így is nagy a munkanélküliség?


"továbbképezni magad"- Mégis miből? 60 ezer forintból amiből élni is kell? Ha nem 20 éves vagy, akkor minden képzés pénzbe kerül, és nem kevés pénzbe. Akkor hogy képezze magát ha arra nincs pénze???


Mielőtt jössz ilyen idétlenséggel, gondolkodj, hogy nem csak 20 évesek vannak ilyen helyzetben, hanem 40-50 évesek..

2013. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Erre nincs pénz, de családdal-rokonnal-haverral, meg a sok seggnyalóval teletömött bürokráciára van pénz. Minek a járási hivatal meg a mindenféle kormányhivatal????
2013. okt. 2. 20:08
 8/14 A kérdező kommentje:
A közmunka egy nagy szar, az is az adófizetők pénzéből megy. Semmit nem érő munkákra, söprögetésre meg baromságokra.
2013. okt. 2. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Vígan. Én tavaly 47 ezerből éltem és még építkeztem is.
2013. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Magyarországtól nem tudom mit vártok.
2013. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!