Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem elég érv a demokrácia...

Ez nem elég érv a demokrácia ellen?

2015. jan. 3. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2015. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Hogy jön ide a demokrácia? Olvasd már el valahol, mit jelent!
2015. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tetro ***** válasza:
83%
egyetlen youtube videó mint jó érv a demokrácia ellen... elég egyszerű lehet a te fejedben a világ.
2015. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha te mindenáron azt akarod kihozni, hogy "bezzeg régen jobb vót meg nem vótak ilyenek", illetve "bezzeg Oroszországba' rend van, mer' ottan nincsen ilyen hülyeség, csak amit Putyin jóváhagy", akkor úgyis az lesz a vége, hogy ez elegendő érv a demokrácia ellen. De jobb, ha tudod: a mérhetetlen emberi hülyeség rendszertől független. Demokráciában és diktatúrában, királyságban és kalifátusban is rengeteg a reménytelenül idióta ember - sokszor épp ők tartják fenn a rendszert. Akkor is rengetegen hittek kuruzslókban, csodadoktorokban, szellemlátókban, mikor épp nem demokrácia volt itthon.
2015. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

De igen, Tihanyi Tamás ezért manapság az illiberális Echo TV-n vezet műsort.


[link]

2015. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2015. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Megélhetési náci lett :D not bad.
2015. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

"Megélhetési náci lett :D not bad."


Régen is a hiszékeny idiótákból élt, ma is. Régen a nyuggerekből,ma a fotelnácikból.

2015. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sokmindent belekevertetek amiket fel se hoztam, és nem is gondoltam...

Nem Oroszországra akartam kilyukadni meg nem is a nácikhoz...


Csak Churchill gondolatmenetét továbbfűztem, hogy megismerkedni a választópolgárokkal... És hogy vajon ezek után jó ötlet-e hogy mindenki szavazata egyenlő, mikor igen durván demens emberek vannak (most nem a Tihanyira gondolok, hanem akik hisznek neki)...


Tihanyi amúgy ügyesen csinálta, egy rakat hülyén keresett egy csomó pénzt... De mit keres az Echo TV-n, ott is ugyanezt a kuruzslást nyomatja?

2015. jan. 3. 22:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen nő is, aki régen igazi turbonáci volt, bácsfi diána vagy ki. Most meg ilyen ezoterikus guru.
2015. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!