Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen szerintetek Magyarország...

Ilyen szerintetek Magyarországon előfordulhatna mondjuk a szlovák himnusz közben? (video)

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=mHSaHRd4Q48 Azt hiszem a magyaroknak ehhez még érni kell. Nem degradálok mindenkit természetesen mert tudom, hogy sok értelmes és toleráns magyar is van!
2014. dec. 30. 10:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
92%

Igen, én is provokatívnak ítélem meg ezt a kérdést, mert kimondatlanul is az van benne, hogy a magyar egy intoleráns nép. Viszont nem mi hoztunk nyelvtörvényeket a szlovákokkal szemben. A magyar törvények igenis toleránsak az idegen nyelvekkel szemben.


Én is szeretném a megbékélést a Közép-Európa népei között, de szerintem ennek nem a magyarok az akadályai. Nem a magyar politika provokálja azzal a szlovákokat, hogy a köztársasági elnököt nem engedi át egy hídon!! Vagy ott vannak a románok, akik arra akarják kötelezni a székelyeket, hogy a városok főutcái december 1 nevet viseljenek. Ordít ebben is az intolerancia.


Délvidéken hallani olyan eseteket, hogy magyarokat vernek, mert anyanyelven szólaltak meg.


És ott van az ukrán nyelvtörvény is, amit még korábban hoztak, és az a lényege, hogy csak ukránul lehet érettségizni, aminek az a célja, hogy minden kisebbség ukrán iskolába írassa be a gyerekét.


Úgyhogy a kérdést tedd fel a szlovákoknak vagy a románoknak vagy a szerbeknek és az ukránoknak.


Persze nem azt mondom, hogy a magyar tökéletes nép, mert nem az. Viszont mégis jobban örülnék, ha mégsem a saját népedet szidnád, hanem inkább a szlovák nyelvtörvény ellen tépd a szádat! Mert nem hiszem, hogy azt napi szinten megteszed.

2014. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!