Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet egy gyilkosság...

Hogyan lehet egy gyilkosság humánus?

Figyelt kérdés

Sokan azzal érvelnek a haszonállat-tenyésztés legalitása mellett, hogy a magyar vágóhidakon humánus módon végzik ki az állatokat.


Hogyan lehet egy gyilkosság humánus?


2014. dec. 28. 20:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

"Az allattenyeszteshez kepzeld el takarmany lesz. 10 tonna takarmanybol 1 tonna hus sem lesz."


Igen, tudom, de te azzal remélem tisztában van, hogy csak gabonán nem lehet élni. Az 1 tonna húsnak meg nagyobb a tápanyagértéke, pláne egy ember számára mint 10 tonna árpának.


Na de tök mindegy, egy ilyen futóbolonddal úgysem fog senki sem ezután már vitatkozni :D

2014. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés célja?
2014. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

"Mi a kérdés célja?"


Hogy elgondolkozzanak rajta az emberek, es tenyleges utana nezes utan indoklast tudjanak arra adni, hogy miert tekintsem oket humanus, konyoruletes embernek ugy, hogy kozben hust esznek.

2014. dec. 30. 14:42
 24/40 anonim ***** válasza:
74%
Ez a természet rendje.Az ember mindenevő,így szüksége van húsra is.Elvegetálhat nélküle, de az erőt a dinamizmust a hús adja.
2014. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

".Elvegetálhat nélküle, de az erőt a dinamizmust a hús adja."


Mi van?

2014. dec. 30. 14:53
 26/40 anonim ***** válasza:
76%
Nem túl sok vegán sportolót ismerek. Vegán fizikai munkást sem láttam még.
2014. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

"Nem túl sok vegán sportolót ismerek. Vegán fizikai munkást sem láttam még."


Tenyleg? Es ez mire enged kovetkeztetni? Mellesleg hany vegant ismersz?

2014. dec. 30. 18:23
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyértelmű válaszok születtek első 5 válaszban.

Innentől én nem látom értelmét feszegetni a témát, hacsak nem visszaigazolást vársz valakitől a teóriádra.


FYI: A humánus azt jelenti, hogy emberséges.

Úgy lehet emberségesen leölni egy állatot, hogy az minél kevesebbet szenvedjen.


Ennél egyértelműbben nem hiszem, hogy meg lehetne válaszolni. De neked ezzel is gondod van. Te azt akarod hallani, hogy mindenki rossz ember, és aki állatot öl, az egy barbár hulladék. - Ugye?

2014. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
66%
Most hogy mondod, egyet. Na és te hány vegán élsportolót ismersz? Egyébként engem nem zavar, hogy vegán vagy, csak ne akard itt jobbnak beállítani másnál és ne játsszad el huszadszorra a szentet, mikor semmivel sem terheled kevésbé a környezetet.
2014. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

"FYI: A humánus azt jelenti, hogy emberséges.

Úgy lehet emberségesen leölni egy állatot, hogy az minél kevesebbet szenvedjen. "


Akkor egy embert is ugy lehet humanusan megolni, hogy minel kevesebbet szenvedjen? Netan a halalbuntetes is OK?

2014. dec. 30. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!