Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztény embereknek mi...

A keresztény embereknek mi bajuk van a Jobbikkal? Miért nácizzák őket le?

Figyelt kérdés
Itt az olyan keresztény és fiatal emberekre gondolok, akik olyan nagy közösségben vannak.

2014. dec. 17. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ezt honnan veszed? Hegedűs Lóránt (református lelkipásztor) felesége jobbikos képviselő....
2014. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ateista országban élünk, itt már csak az öregek vallásosak, ha kihalnak az öregek, a templomokat diszkóvá vagy (pl. pesten) hajléktalanszállókká fogják átalakítani
2014. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2. Nem.

Egyrészt sok családban vallásosan nevelik a gyerekeket. Másrészt lesznek mindig "új" öregek...

2014. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
A hitgyülekezetére gondolsz? Nos ott olyan emberek vannak.
2014. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
A jobbik nem náci párt, egy igazi náci nem haverkodik a dzsihádistákkal és a ruszkikkal.
2014. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek és a negyediknek.

Én egy keresztény (római katolikus) kollégiumban vagyok, ahol olyan keresztény emberekkel lakok együtt, akik mindenféle gyűlésekre, csoportokhoz, közösségekhez járnak pl.: MKK (Műegyetemi Katolikus Közösség) stb. És hát tőlük szoktam úgy néha hallgatni - ha politika a beszédtéma - ,hogy így a Jobbikosok, úgy a Jobbikosok. Meg amikor volt a parlamenti választás, akkor is így mondogatták, hogy ,,a Jobbikosok menjenek már a büdös p-ba". És ahogy így hallom tőlük, szinte érzem, hogy a falra mászok!

2014. dec. 17. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos KDNP szimpatizánsok:D


Kedvenc politikusuk biztos Blog Zoltán rejtett erőforrás miniszter.

2014. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azt akartam mondani hogy ez nem minden keresztyénre igaz csak a kollégiumtársaidra...

2014. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közük van a gárdához ez ugye nem vitás. A gárdisták meg egyenruhában massíroznak mint a nácik, utálják a cigányokat és a zsidókat mint a nácik. Ezért nácizzák őket az ismerőseid.
2014. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!