Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon dühös vagyok! Ezért...

Nagyon dühös vagyok! Ezért adtam meg a Fidesznek a bizalmat?

Figyelt kérdés

[link]


Az első tüntetéseknél még azt hittem ellenzéki provokáció csak.. De ez.. Esküszöm, most kiábrándultam az egész országból.. És még a forrás is megbízható, hiszen volt Fideszes képviselő. Nem ezért szavaztam a Fideszre.. Ebben a ciklusban nagyon elszálltak maguktól! Ha vissza lehetne csinálni esküszöm bárkit megszavaztam volna csak a Fideszt nem!



2014. dec. 17. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ugye-ugye. Nem hittétek el az embernek. Előbb kellett volna elkpacsolni a narancsos Hírtv-ről.
2014. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%

Hahaha!! Vak idióta.. :D:D

Milyen megbízható információ származhat a fidesz bármely kapcsolatából???

Aki direkt teszik tönkre az országot,hogy átjátszákmás népkezére, direkt okoznakmillióknak szenvedést.

Mielöttmegválasztottáűk 89ben még normális volt, de csak azért rakták hatalomra fideszt, hogy tönkre tegye minnél jobban az országot, hogy minnél kevsebben legyünk.

Vagy éhen halunk, vagy megölnek, vagy öngyilkosok legyünk vagy mennyünk el innen. Tényleg ennyire nem egyértelmü némely embernek????

És semmit se fejtettem ki..........

2014. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 13:17


Az ilyen emberek miatt gondolkozok el mindig azon, hogy ez vajon megint csak egy újabb baloldali provokáció..

Most viszont tényleg bizonyítékok is vannak benne..

Pl. én évi 5 millió ft-t keresek programozóként, és tantermenként 14 millió ft-t kiosztottak arra, hogy a szoftver adatbázist kezeljen amiben számolják, hányan vannak épp a teremben? :O Nonszensz.. Arról nem is beszélve, hogy egyszer kell programot megírni, nem tantermenként..

Én meg kapom az 5 milliót évente, holott többszöröse az, amilyen projectekben részt veszek. Ennyi erővel ha nem maguk közt osztanák szét a dolgokat én is kaphatnék normális nyugati fizetést ennyi uniós pénzből.. -.-

2014. dec. 17. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mutyiznak a közbeszerzésekkel? Ki hitte volna. :) Csak folytatják az elődeik hagyományait, nagyobb tételben.
2014. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég vak vagy, ha ezt eddig nem láttad.
2014. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! most ezt képzeld el kicsibe, amikor a közmunkából vagy a szerény jövedelemből élők látják hogy a Fideszes vezetők milyen fényűző házakat vásárolnak és hogy osztogatja Orbán a milliókat a haverjainak. Még te csak csak eltengődsz abból a pár millából amit összekaparsz, de ezek a kiszolgáltatott emberek gyakran az éhezés határára kerülnek, és eközben azt látják hogy Orbán a parlamentben csokit zabál a vallásos barátjával.
2014. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!