Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek a...

Fideszesek, szerintetek a Fidesznek van hibája? Ha van, akkor mi?

Figyelt kérdés
Ellenzékiek, szerintetek a Fidesz csinált valamit jól az elmúlt 4 évben? Ha igen, akkor mit?

2014. nov. 25. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Hogyne lenne hibája. Én Fideszes vagyok, kizárólag rájuk szavaztam mindig. De ez nem jelenti azt, hogy vak ló lennék. Nekem sem tetszik minden, amit csinálnak, de úgy gondolom, hogy jelenleg nincs náluk jobb, és összességében elégedett vagyok velük.
2014. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Jelenleg nincs náluk jobb?! Ettől még az MSZP is jobb volt, ne viccelj...
2014. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Az igaz, hogy az MSZP elkezdett valamit, és erre sokan begurultak, de a Fidesz mit csinál? Hozzászoktunk az MSZP általi megszorításokhoz, a Fidesz pedig csak növeli ezeket. Nem hogy a gödörből segítene kimászni, de még ásót is dob, hogy gyorsabban haladjunk lefelé.
2014. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%

szerintem az a hibája, hogy a belső bomlasztó libsiket nem dobja ki a pártból!

én fideszes vagyok, de nagyon nem szeretném tovább lázárt a pártban látni, mert felvette zoltayt és botrányt botrányra halmoz!

lázár jános szerintem a libsik beépített ügynöke, hogy belülről roszhasssza a fideszt!

szóval takarítani kellene a pártban, míg fel nem emésztik a fideszt és ezzel a nemzetet is ezek a libsi ügynökök!

2014. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát persze, ennél bármi jobb. Első meg egy vak ló.
2014. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

vicces, hogy pont most fejtettem ki pár perccel ezelőtt az egyik kérdésnél, hogy mennyire gáz, a Fidesz retorikája, hogy az ellenzéket egybe mossa, és mindenkit, akivel nem értenek egyet, azt beazonosítják gonosz "ballibsinek"


nevetséges, mennyire igaz.. és mint a példa mutatja, a propaganda jól működik, a gonosz libsi ügynökök már a pártba is beépültek XD

2014. nov. 25. 18:30
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
A Fidesznek egy szavát sem szabad elhinni. Nincs jó / rossz. Minden szavuk hazugság !
2014. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Az a legnagyobb hibája, hogy létezik egyáltalán, semmit sem csinált jól.
2014. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Amit jól csináltak, egyedül a rezsicsökkentés, de ha megnézzük, az is inkább csak szemfényvesztés.Még így is olyan magas összegű a rezsi, hogy azt a kis csökkentést nem érzi meg az ember!Ráadásul, amit az egyik kezükkel adnak a másikal elveszik.
2014. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyik korábbi "nagyfideszes" ismerősöm se dícséri a kormányt. Volt aki átpártolt a Jobbikhoz, volt aki az LMP-hez, de a legtöbb szidja csendben a Fideszt viszont aztán csak rá szavaz...
2014. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!