Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az amerikaiak miért csinálnak...

Az amerikaiak miért csinálnak sok posztapokaliptikus TV sorozatot, filmet? Vagy, ennyire érdekli az embereket?

Figyelt kérdés

Jó néhány ilyen van.

Érdekes a téma, nem csoda, hogy sokakat izgalomba hoz egy ilyen.


Például amit most nézek, arról szól, hogy a Földön atomháború volt, feltehetőleg az oroszok és az amerikaiak között.

A bolygó sok-sok évre lakhatatlanná vált.

Viszont több ország is, akik birtokában voltak űrtechnológiának küldtek fel űrállomásokat túlélőkkel.

Majd a túlélők ezeket az űrállomásokat egyesítették, félretették a nézeteltéréseiket.


Az űrállomással gyakran adódnak gondok, a kisebb bűntényekért is halálbüntetés jár, hogy ne legyen túlnépesedés, meg a nők csak engedéllyel vállalhatnak gyereket.


100 év után viszont küldenek le embereket, a Földre.Mint kiderült az űrben magas a sugárzás, így 3 generáció alatt ellenállóbbá váltak az emberek a sugárzásra, így a Föld ismét élhető számukra.


Sokan azt gondolják, hogy ilyen a valóságban is megtörténhet?



2014. dec. 9. 23:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"ez a háttérhatalom üzenete a filmeken keresztül!

a háttérhatalom el akarja pusztítani az emberiséget, végsősoron! ez a fő célja, de lehet hogy csak 200-300 év múlva tudja megvalósítani!"


Akkor ezek olyanok, mint a zsidók.

Azok is, már 200 éve megszerezték a világhatalmat, de még mindig azzal kínlódnak, hogy kiirtsák az emberiséget, miközben egyre csak többen leszünk. Erre most meg jössz, hogy még 300 év kell nekik? Elég bénák ezek a háttérhatalmi zsidómináti izék.

2014. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ptlg225 válasza:
Érdekes kérdés, érdekes válaszok. Egyébként én is szeretem a sci-fi-t, és engem is érdekelne annak a sorozatnak címe amit leírtál.
2016. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!