Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az aki a Fidesz-re, MSZP-re...

Ki az aki a Fidesz-re, MSZP-re, MDF-re, Jobbik-ra vagy az LMP-ra szavaz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 08:07
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

"össze vissza beszélsz.."

Nem beszélek össze vissza. Legfeljebb csak neked tűnhet annak, mert egyszerű mondatokat sem vagy képes értelmezni, meg mert kitalálsz olyan dolgokat, amiket nem mondtam..

Nem mondtam azt sem, hogy elmegyek, és azt sem, hogy nem megyek. Egyiket sem mondtam. Te meg találgatsz itt össze-vissza. Hol azt gondolod, hogy elmegyek, hol meg azt, hogy nem. Mi volna, ha csak azzal foglalkoznál, amit tényleg leírok, és nem azzal, amit mögéképzelsz? :)


"tehát elmész ezek szerint szavazni de nem X-elsz csak beteszed a borítékba úgy ahogy van üresen... ügyes ügyes"

Tehát megint csak találgatsz össze vissza. Valahogy nem áll jól neked, mikor agyalogsz dolgokon. Egyre nagyobb ostobaságokat adsz elő ilyenkor. Lehet, előbb egy pici agyat is össze kellene szedned, mielőtt gondolkodni próbálsz. A logika még nem igazán az erősséged, hogy finoman fogalmazzak. ;D


"szerintem pont hogy te égeted magad, de ne szólj senkinek :)"

Azzal, hogy te nem tudsz szöveget értelmezni? Érdekes. Megsúgom, ez nem nekem égő, hanem neked. ;)


"hát többet mint te"

Biztos... :D LOL

2010. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

a helyzet az hogy szerintem te se nagyon tudod mit akarsz :)

ráadásul ez neked nem égő

egyáltalán fogalmam sincs miért is kötekedsz :D

jössz a közvélemény kutatásokkal... ki kért meg rá azt nem tudom...

most meg írsz fűt fát már legalább 2 oldalon keresztül

végül is semmi értelme az egésznek de nem baj írjad


végül is mit akarsz?

ha megtudod fogalmazni akkor írd le

ha nem akkor írj valami sablon szöveget

vagy ne írj semmit

teljesen mindegy...


de kezdjük is az elején

én Jobbikos vagyok

és most fejtsd ki mi a bajod:

2010. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Likud Viktor, Kövér, Deutsch...

Most jöttek rá hogy vissza kell szerezni a hazánkat???

4évvel ezelőtt vagy akár 2éve miért nem hangoztatták???

Ja sejtem...

Mert nekik is radikálisabb hangvételt kell lopni hogy megtartsák a radikálisabb elveket valló fidesz szavazókat.

Ilyen magas támogatottság ellenére ugyanolyan ellenségként tekint a fidesz egy nemzeti keresztény pártra(Jobbik), mint az 56-os bűnösök és a neoliberális hazaárulókra... Akkor most a fidesz hova is tartozik??? Mert ha már 1,5-2millió ember megbízza őket a képviselői feladattal és esküt is tesznek,akkor ne tekintsék az izraeli likud pártot testvérpártnak. Magyarország felvásárlása ellen mikor emeltek hangot? Ezekre bízzam a hazámat??? Akkor inkább győzzön a Jobbik!

u.i.: ha kutyákat vagy macskákat küldtünk volna be a parlamentbe már akkor jobban jártunk volna a szavazógombok nyomkodásánál.

2010. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!