Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az aki a Fidesz-re, MSZP-re...

Ki az aki a Fidesz-re, MSZP-re, MDF-re, Jobbik-ra vagy az LMP-ra szavaz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 08:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
16%
Mindegyikre? Egyszerre?
2010. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
52%

Én. Egyébként ilyen kérdés már volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__6..

2010. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
33%

akkor X a Jobbik mellé hogy átszakad a lap :)))

na csak vicc mert akkor érvénytelen lenne :D

minden szavazatra szükség van

csak a Jobbik!

2010. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
43%

Én a Jobbikon keresztül tudok szavazni a Szent Koronára, Magyarországra, Történelmünk helyreigazítására,felelősségre vonásra, a magyar gazdaság megmentésére, a biztonságra, a leendő unokáimra.

Ha nem a Jobbik lesz kormányon 2éven belül,akkor ez 1-2évtizeden belül mind elveszik.

De nem aggódom,mert kezd beteljesedni egy jóslat...

"Nem az a magyar akinek a szülei magyarok,hanem akinek az unokái is azok lesznek"

mszp=mszmp ezt nem kell tágítani

fidsz=egy olyan párt,amelyik 20év alatt csak ennyit volt hatalmon és még mindig ugyanaz az elnöke,akkor az egy bukott párt bukott elnökkel... Nálam az ütötte ki a biztosítékot,amikor a háborús bűnös simon perez likud nevű párttal kötöttek szövetséget! Magyarország felvásárlása ellen ezért nem szólalt(szólalhatott fel a fidesz... Multipárt!!!

Az mszp-nek persze több bűne van,de a fidesz köntösbe bújva csinálja.

2010. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos csak egyszer szavazhatok,de az akkora X lesz a Jobbikra,hogy csak na:)))
2010. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
62%
Szintén a Jobbikra. :)
2010. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
45%
Csatlakozom az előttem írókhoz: hatalmas X a Jobbik mellé! :)
2010. febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
43%

"Ha nem a Jobbik lesz kormányon 2éven belül,akkor ez 1-2évtizeden belül mind elveszik."


Milyen az, amikor "minden elveszik", mert nem a Jobbik van kormányon? Hogy néz ez ki, mi történik pontosan? Valamelyik jobbikos elmagyarázhatná, pontosan hogy kell ezt elképzelni. Komolyan érdekel, mi van ennek az iszonyatos rettegésnek a mélyén, ami a jobbikosokban munkál.

2010. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
31%

MSZP re fogok szavazni.


Számomra a mostani kormány képviseli hitelesen a válságból kivezető politikát. A Jobbik nem rendelkezik ehhez kellő politikai gyakorlattal.


Sajnos nincs benne bizalmam. Soha nem adtak még programot, csak azt, amit a "kocsmapolitikusok" képviselnek.


Nekem ez a véleményem. Le lehet pontozni, lehet @nyázni, nem izgat. (Csak mert most ez a divat...)

2010. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
20%

Nem akarok szavazni egy tárgyra,vagyis a szentkoronára.Az egy ereklye,és semmi más.A történelmet pedig nem lehet visszaállítani.A Jobbik programjai ostobaságok halmaza.Eért nem szavanék soha rájuk.

Azt pedig,hogy kire szavazok,még nem döntöttem el.De mivel nem tartozom a gazdagokhoz,valószínű az MSZP-re.

2010. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!