Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előbb - utóbb minden országban...

Előbb - utóbb minden országban lesz "netadó"?

Figyelt kérdés

Nemrég Barack Obama jelentette be, hogy a netet megadóztatják - az amcsi elképzelés szerint 16% lenne a netadó Amerikában és a felhasználó fizetné - nem úgy mint a hazai elképzelés ami a szolgáltatókat adóztatta volna meg.


Nemrég hallottam (azt hiszem az ATV-én de már nem vagyok benne biztos), hogy egy Francia és egy belga tervezet szerint a netadót egységesen vezetnék be az EU-ban legkésőbb 2016 vagy 2017-re.


Előbb - utóbb lesz netadó mindenhol mert a hagyományos telefonálás már kezd jelentősen hátérbe szorulni és emiatt

milliárdos adóbevételek esnek ki az országok - köztük Amerika költségvetéséből.


2014. dec. 8. 00:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%

Amerikában biztos nem lesz bevezetve, mert leszavazzák a repubik. Többségben vannak, ezt már lehet tudni.


Másikat meg addig olvastam, hogy "hallottad".

Én meg nem. Akkor most?

2014. dec. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
8%
Ha netán lesz, akkor büszkék lehetünk egy újabb magyar találmányra. Mivel azóta terveznek ilyet máshol is mióta idehaza kiagyaltunk ilyen őrültséget.
2014. dec. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Hol mondott ilyet Obama? Szerintem a kérdező egy fizetett troll.
2014. dec. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
72%
"Nemrég hallottam" :D
2014. dec. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Ilyesmi sehol a világon nem lesz.
2014. dec. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
40%
Inkább mindenütt ingyenessé akarják tenni a netet.
2014. dec. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
36%

"Nemrég Barack Obama jelentette be, hogy a netet megadóztatják - az amcsi elképzelés szerint 16% lenne a netadó "


Tennel be erre egy hiteles forrast? Meg a francia es a belga tervezetre is?


Mert eddig ez csak egy gyenge Orban-mosdatasi kiserlet.

2014. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
22%

utolsó, Orbán Viktort nem kell mosdatni, Orbán nem vezetett be netadót, úgy hogy nincs okunk mosdatni a semmiért!

Orbán Viktor belátta, hogy a netadó hülyeség és nem vezette be! ő legalább meghallgatja a népet, hiszen szenvedélyesen szereti Magyarországot és a Nemzetünket!

na itt a különbség a ballib és a Nemzeti Oldal között!

2014. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
23%

Én azt is hallottam, hogy amikor az Obama rosszat mond Magyarországra (igazából Orbán Viktorra, de mi tudjuk, hogy az ő személye Magyarország!!!), akkor a szarvai mindig nőnek egy kicsit a homlokán, mint a Pinokkió orra!!!


Ilyen ez a ZUSA, a vezetője a Sátán maga!!!

2014. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Így száll hát sírba a birodalom tapsvihar közepette. https://www.youtube.com/watch?v=HMFZ1pVy_bo
2014. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!